Tento týden byla oznámena betaverze 2.7.3 s novými výkonnými funkcemi pod kapotou, které vylepšují náš bezprecedentní zážitek z létání. DCS: Marianas poskytuje pohlcující, přirozenější prostředí, které zavádí nejnovější grafické technologie pro vykreslení ostřejších detailů při letu v nízkých hladinách. Nádherné ostrovy Rota, Tinian, Guam a Saipan jsou úžasné k prozkoumání a jsou plné jedinečných, vysoce kvalitních prostředků v celém rozsahu. Nemělo by vás překvapit, že tato mapa vyžaduje výkonnější počítače, abyste získali co nejvíce detailů.

Po vydání hry DCS: Mi-24P Hind pracoval specializovaný tým Hind na odstranění opakujících se pádů a také na stabilizaci první iterace umělé inteligence Petroviče. Byly opraveny různé chyby a doporučujeme vám přečíst si kompletní seznam změn. Model vnějšího poškození letounu Hind je nyní na stejné úrovni jako v DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight a začaly práce na vylepšení poškození ocasního rotoru. Počítadla munice pro kanóny a kulometné moduly jsou nyní plně funkční a umělá inteligence Petroviče je nyní schopna určit vzdálenost odpálení ATGM. Dále budeme pracovat na schopnosti Petroviče skenovat prostředí a hlásit cíle a hrozby.

Upozorňujeme, že po omezenou dobu je k dispozici až 50% sleva na všechny produkty, včetně kampaní.

DCS: Marianas

Early Access

DCS: Marianas

Jsme odhodláni vytvářet nejlepší mapy na světě a ve hře DCS: Marianas jsme se v tomto směru posunuli ještě dál a nabízíme zcela nové způsoby navigace a průzkumu.” Čekají vás vylepšené detaily měst a čtvrtí, obchodních čtvrtí, letišť, přístavů, výškových úrovní, nové budovy, nové barvy silnic a značek, vlastní design orientačních bodů a nový noční režim s různorodým osvětlením ulic v celém městě.

DCS: Marianas

Pro mnohé z vás se DCS: Caucasus stal nepostradatelným a letos v ED vytvořili další způsoby, jak vylepšit zážitek z boje v DCS. Jelikož je mapa DCS: Marianas zdarma, spojuje online komunitu bez jakýchkoli požadavků na nákup. Marianas přináší zcela nové prostředí pro hraní s novými misemi.

DCS: Marianas

DCS: Marianas běží na nejnovějším grafickém enginu EDGE 2.7. Chcete-li s touto mapou létat, musíte si stáhnout nejnovější otevřenou betaverzi a přejít do Správce modulů. Podívejte se prosím na  The Marianas Release Trailer.

Mi-24P Hind

Development Progress

DCS: Marianas

Petrovič bude nyní zodpovědný za protiopatření a v případě potřeby bude automaticky vybírat nová. Nyní se pracuje na tom, aby mu bylo poskytnuto rozhraní pro panel ASO-2V.

Přidáno bylo také zpoždění odezvy z rozhraní Petrovič. Toto zpoždění napodobuje dobu mezi vydáním příkazů a jejich zaslechnutím přes interkom posádky. Práce na hlasových režimech Petroviče také pokračují rychlým tempem.

DCS: Marianas

Petrovič vás nyní bude informovat o dosažení požadovaného kurzu, výšky nebo rychlosti a potvrdí rozkazy RoE pro odpálení ATGM. Přestože Petrovič má chyby v určování vzdálenosti k cíli, prozatím “on” dynamicky nastaví dosah +/- 300 metrů. V pozdějších aktualizacích se zlepší modelování chyb tím, že vezme v úvahu všechny faktory, které hrají roli při vytváření této chyby.

DCS: Marianas

V nejnovější opravě ED přidali implementaci panelu počítadla munice. Byly provedeny opravy KMGU-2 a vyřešili se problémy s desynchronizací ovládání motoru.

Do budoucna se priority týkají vylepšení umělé inteligence Petroviče (včetně dovedností létání), dalšího řešení problémů s de-synchronizací ve hře více hráčů, vylepšení obrazu zaměřovače ATGM ve VR a 2D a celkového zlepšení logiky vazeb. Aktivně se také pracuje na známých problémech a nově objevených chybách.

Letní slevy

Promotions

JF-17 Thunder

DCS: JF: 17 Thunder je vynikající moderní stíhací letoun, který se vyrovná letounům F-15, F-16C a F/A-18C. Je poháněn dvouproudovým motorem Klimov RD-93, díky němuž dosahuje ve výšce maximální rychlosti až 1,6 Machu. Letoun má operační dolet až 1 200 km bez doplňování paliva. JF-17 může být vyzbrojen širokou škálou inteligentních i hloupých zbraní, včetně střel vzduch-vzduch, vzduch-země a protilodních střel na sedmi hardpointech.

Letní výprodej DCS World je vaší šancí využít až 50% úspory na většinu modulů a kampaní. Využijte nový program Free to Play a vyzkoušejte si postupně několik modulů, než se rozhodnete pro další stíhačku, vrtulník nebo mapu!

E-Shop