Máme tu další týdenní zpravodaj ze světa DCS World. Dnes se zaměříme na DCS: F-16C Viper, Mosquito FB Mk.VI a novou kampaň pro DCS: P-47D.

 

DCS: F-16C Viper vývoj dále zrychluje a vylepšení se dočká model poškození .

Progres modulu DCS: Mosquito FB Mk.VI se blíží do finále, Nyní se vylepšuje externí model a poté budou práce zaměženy na značení a efekty. 

DCS: F-16C Viper

Development Progress

Hero1.png

Aktuálně je vylepšován model poškození exteriéru modulu DCS: F-16C Viper. Nový model poškození lépe pracuje se sledováním balistiky a má detailnější efekty průniku střel plechy na draku letounu. Mělo by být i znatelně ovlivněno a realističtěji vnímáno poškození na křídlech.

DCS: Mosquito FB Mk. VI

Development Report

Hero2.png

Na modulu je právě vylepšován externí model podle přesnějších technických výkresů. Vylepšený 3D modelovací techniky dovoluji přesnější detaily. Jako výsledek jsou menší nýty, sváry atd.

 

Hero3.png

 

Ve fázi předběžného přístupu bude mít DCS: Mosquito FB Mk.VI k dispozici různé skiny, včetně těch, které byly použity ve slavné operaci Jericho. Zbývající práce se zaměří na dokončení vypouklého krytu pumovnice a hydraulických pumovnic, pylonů křídel a vnějších palivových nádrží. To umožní DCS: Mosquito FB Mk.VI nést dvě 500librové pumy uvnitř (s oříznutými křidélky) a další dvě pod křídly.

 

DCS: P-47D Wolfpack

Kampaň od Reflected Simulations

Hero4.png

“Zemkeho vlčí smečka”, 56. stíhací skupina, byla jednou z nejslavnějších bojových jednotek USAAF za druhé světové války. Skupina létala na letounech P-47 Thunderbolt po celou dobu svého působení v Anglii, měla více pilotů es a zničila více nepřátelských letadel ve vzdušných bojích než kterákoli jiná skupina. 

Na internetu je k dispozici rozsáhlý archiv podrobných bojových hlášení pilotů a společnost Reflected Simulations se snažila tyto historické události v DCS World ztvárnit tak, jak se staly.