Dobrý večer, je tu další pátek a je čas na další newsletter od ED. V dnešním textu najdeme novinky z vývoje DCS: F/A-18C Hornet, update 4 o kterém jsme psalli včera a zveřejnění kampaně DCS: AJS-37 Viggen – 16-2 Red Flag na Steamu.

DCS World 2.5 Open Beta Update 4

Práce na DCS world 2.5 usilovně pokračují a pozitivní zprávou je, že se intenzivně pracuje na nahrávacích časech a využití paměti spolu s vylepšením výkonu. Update 4 řeší mnoho bugů ale bohužel se již na foru objevují nové, dříve neexistující. Například problémy s aktivací atd.

Kompletní seznam změn jsem vypsal včera v tomto článku: https://simulators.cz/blog/dcs-world-25-open-beta-aktualizace

DCS: F/A-18C Hornet Update

VC-12-1-720.jpg

Vývoj stále pokračuje. Od posledních zpráv o Hornetu je již funkční většina navigačních systémů, letového modelu, zvuky, textury kokpitu využívají pokročilé efekty, tankování za letu již funguje, bylo přidáno vypouštění paliva, realističtější LEX vapor a více simulace jednotlivých motorů. 

Největší prvek na kterém se pracuje je STT/ACM radarový mod pro střely vzduch-vzduch, AUTO, CCIP a MAN mod pro neřízené pumu spolu s pohyblivou mapou na obrazovce. Až budou tyto věci kompletní nastane finální testování Hornetu.

Samozřejmě se pracuje i na interaktivních tréninkových misích.

DCS: AJS-37 Viggen- 16-2 Red Flag Kampaň na Steamu

DCS-AJS-37_210x300.jpg

AJS-37 Viggen: 16-2 Red Flag Campaign umožnuje létat s AJS-37 Viggen během typického Red Flag cvičení nad Nevadou.