DCS: F-16C Viper Trailer

Oficiální trailer je zde! Vytvořen byl tvůrcem spousty předešlých videí “GlowingAmraam”, video to, proč je Viper modulem, který musí každý fanda bojových letounů mít.

Objednat F-16C Viper je možné v předprodejí se slevou 20% zde: e-Shop ED

Nebo na Steamu.

F-16C je jednomístný, jednomotorový víceúčelový bojový letoun, který byl vyvinut v 70. letech 20. století. Vyrobeno bylo více než 4 500 letounů a dodnes operují ve službě ve 26 zemích, kde plní rozličné mise jako stíhač, CAS (blízká letecká podpora), přesné bombardování, obrana vzdušného prostoru, doprovodné mise atd… Pouze několik málo letounů se může vyrovnat v univerzálnosti, manévrovatelnosti, bojové schopnosti a množství vyrobených kusů.

Přezdívku Viper mu udělili piloti, F-16 byl sestrojen s položenou pozicí sedačky pro vysoké G přetížení a s  kokpitem, který je zakryt jednodílným sklem pro výborný nepřerušený výhled a komfort. Jeho lehký a výkoný motor F-110-GE-129 vytváří poměr tahu větší než 1:1. V čumáku draku letounu je zasazen výkonný multifunkční radar APG-68(V)5. Letoun může také nést několik dalších senzorů jako “Sniper XR” zaměřovací pod a HARM Targeting System (HTS).

Viper je vyzbrojen pro vzdušné souboje AIM-7 Sidewinder, AIM-120 AMRAAM a vestavěným 20mm 6-ti hlavňovým kanónem. Může být vyzbrojen i municí proti pozemním cílům, Neřízenými i řízenými pumami, raketami, kontejnerovou municí, Maverikami, a mnohem více. 

Klíčové vlastnosti DCS: F-16C Viper

  • Profesionální letový model (PFM) a autentický Letový kontrolní systém (FCS)
  • V rámci možností nejrealističtějsí model F-16C do posledního šroubku, nátěrů, animací, světel, modelu poškození a přistávacího podvozku
  • Detailní simulace podsystémů jako motor, palivová soustava, elektrická soustava, hydraulická soustava, radio, světla, nouzové režimy a mnoho dalších.
  • Mnoho vzduch-vzduch a vzduch-země systémů, senzorů a zbraní. Od jednoduchých raket po vysoce přesné GPS a Laser naváděné pumy.
  • Vysoce realistický kokpit se šesti stupni volnosti a plně interaktivní zapoci Pokročilého systému modelu (ASM)
  • Autentické zvuky F-16C
  • Podpora virtuální reality. 
  • Mnoho skinů mnoha zemí.