Zdravím všechny příznivce virtuálního létání.

 

Ve spolupráci s Mover Media LLC, DCS World Events a Folds of Honor představuje každoroční turnaj Fight for Honor 2020 Dogfight Tournament. To je skvělá příležitost vrátit se k létání v DCS. Zaregistrujte se a získejte šanci vyhrát  ceny a možnost být uznáni svými vrstevníky jako Nejlepší piloti v boji vzduch-vzduch.

Pohled na vývoj DCS: P-47D Thunderbolt. Nyní byly přidány varianty D-30 Early a D-40 a pokračuje se ve významných vylepšeních, zejména v modelu poškození.

Rádi bychom vás upozornili na nedávné aktualizace DCS: F-16C Viper.

 

Folds of  Honor 2020

Hero1 1
Chcete se zúčastnit? Vyberte si jakékoliv letadlo a užijte si dogfight 1 v 1 proti ostatním hráčům po celém světě v této charitativní akci na podporu padlých a jejich rodin. DCS piloti budou bojovat o ceny od Eagle Dynamics, Foxx Mount, Blackhog, a Tacview.

Registrace je otevřena do 25.září.

Podívejte se na pravidla a registrace je proces zde.

 
P-47D Thunderbolt

EN Hero2Zpráva o vývoji

Máme tu 2 nové rozšíření DCS: P-47D Thunderbolt. P-47D-30 (Early) modifikace je  vybavena Mark 8 zaměřovačem, starší verzí ovládací páky a  páky škrticí klapky, stejně jako upravené odhozové mechaniky pum. Z exteriéru je model snadno odlišitelný vzhledem k absenci ploutve v horní části trupu.

Druhou modifikací je P-47D-40 s možností nést rakety. Tyto rakety jsou známé jako HVR a M8 rakety, oba typy široce používány spojenci ve velkém počtu během druhé světové války. Letoun má také rozšířené možnosti vybavení pro pozemní útoky.

 
F-16C Viper

Hero3
Pracuje se především na systémech HARM a Maverick.