Zdravím všechny nadšené počítačové piloty. Omlouvám se za zpoždění s článkem ale čas mi to nedopřává. Minulý týden byl pro DCS WOrld poměrně vydařený. Hlavní zprávou bude vydání modulu DCS: A-10C II Tank Killer, novinky z vývoje DCS: Supercarrier a nová kampaň pro DCS: Fw 190 A-8 Anton.

DCS: A-10C II Tank Killer přilétá mezi nás

Vydáno pro Otevřenou betu

DCS: A-10C II Tank Killer přidává nové zbraně, jako jsou: Advanced pecision Kill Weapons System APKWS (vybavení neřízených raket Hydra 70 laserovým naváděním a tím zařazení raket do zbraní naváděných PGMs), laserem naváděný AGM-65L Maverick a GBU-54 laserem naváděné pumy JDAM. Kompetně přemodelovaný kokpit s možností výběru textur nového či používaného kokpitu. Systém “Scorpion” používaný k výcviku kadetů 335th Wing a aktualizovaný externí model.

Jsou zde aktualizované přednastavené klávesové příkazy pro HOTAS, aby noví piloti měli příjemnější nástup do simu. Plně interaktivní  Forward Air Controller FAC (Předsunutý letecký návodčí), kteří vám pomohou najít a zničit nepřátelské cíle, kooperace při ničení cílů je tak povýšena na novou úroveň.

S vylepšenou schopností velet pozemním jednotkám, obrovským množstvím pozemních, vzdušných a námořních jednotek, stejně jako bohaté kooperační mise a multiplayer, jde o nejrealističtější model vytvořený pro PC.

Cenová politika pro DCS: A-10C II Tank Killer

Modul bude dostupný za $79.99. Pokud vlastníte starší DCS: A-10C Warthog, můžete zakoupit pouze upgrade na DCS: A-10C Tank Killer za pouhých $9.99, ale jen do 31. října 2020. Poté bude dostupný za trvallou částku $19.99. Upgrade a celý modul je dostupný jak na Steamu tak na e-shopu ED.

Novinkou pro vylepšený -10C je Helmet Mounted Cueing System (HMCS).. Poskztuje vynikající přehled o situaci kolem vás, má schopnost aktivace zbraní a senzorů pouhým pohledem na cíl a jejich označení. Vezměte na vědomí, že se nejedná o stejný systém použitý v letounech Hornet a Viper.

Podívejte se na poslední video z řady DCS: A-10C II Tank Killer Preview Series: DCS: A-10C II Tank Killer |  (HMCS).

A je dostupný také aktualizovaný Tank Killer manuál.

Supercarrier

Zprávy z vývoje

 EN Hero3

Nyní se pracuje na nových animacích. Jsou připraveny nové animace pro základní operace na palubě DCS: Supercarrier. Je vytvořena nová kostra pro lepší anatomii postav. Toto vylepšení přinese reálnější pohyb postav na lodi.

Dále se pracuje na lepří animaci katapultu pro DCS: F/A-18C Hornet. 

 
Fw 190 A-8 Horrido!

hero4
Kampaň od Reflected Simulations

Máme tu novou kampaň pro tento modul z 2. světové války. Kampaň je vytvořena pro rok 1944. Začnat budete v Merville-Calonne jako člen 7./JG-26 letecké síly Focke Wulf 190A-8s. Většina pilotů letky jsou nováčci jen s pár hodinami ve vzduchu.