Zdravím Vás tu u dalšího deníčku k DCS World.

Ti co navštěvují oficiální forum ED si jistě všimli, že forum prošlo velkou změnou. Tento týden tu dále máme nové informace k aktualizaci mapy Sýrie od Urga Media a nové mise pro DCS: Fw 190 A8 Anton + DCS: Fw 190 D-9 Dora.

 

Forum

Upgrade

hero1

Jak jste si jistě všimli na fóru ED došlo k zásadní změně. vše by mělo vést k eliminaci bugů a provozních problémů starého fóra.

Pokud se chcete zapojit do diskusí musíte si bohužel resetovat heslo!

 

DCS: Syria

Development Progress

hero2

Ugra Media nyní rozšiřuje jejich produkt DCS: Syria na rozhlehlou mapu o rozloze 800×600 km. V budoucnu by mělo přibýt dalších 18 letišť. Finální verze DCS: Syria bude mít celkem 58 letišť včetně US Air Force základen v Incirliku, Ruskou leteckou základnu v Latakii a Royal AB na Kypru.

Fw 190

Lone Wolf Raid RAF Luqa (Fiktivní)

Lone Wolf Raid RAF Luqa (Fictional)

Jako Osamělý vlk Anton, budete provádět nálet na letiště RAF Luqa. Vaším primárním cílem je letecká základna, v jejíž oblasti jsou Spitfiry připraveny k obraně ostrova. Jste vyzbrojeni pumou a  municí proti pozemním cílům. Buďte připraveni na potenciální zachycení. Hodně zdaru!

Pro Focke-Wulf Fw 190 na mapě DCS: Perský záliv jsou nyní k dispozici čtyři nové mise Rychlého startu (Instant Action). Tyto mise poskytují skvělé prostředí a využívají nejnovější funkce editoru misí.