DCS: PC-9/A je nové letadlo, které se chystá do DCS a které vyvíjí společnost Check Six Simulations. Tento modul bude přesnou reprezentací letounu Pilatus PC-9/A, populárního turbovrtulového cvičného letounu používaného řadou leteckých sil po celém světě.

PC-9/A nabídne vynikající zážitek z létání, který zahrnuje přesný letový model, přístroje a systémy, autentické zvuky a realistické vizuální efekty. Podívejte se na podrobnosti níže a na snímky z vývoje.

PC-9/A

In Dev 24.03.2023.1

Zdroj: Eagle Dynamics

Check Six Simulations představuje DCS: PC-9/A, jednomotorový, dolnoplošný tandemový turbovrtulový cvičný letoun, který byl více než 30 let provozován Královským australským letectvem (RAAF). V polovině a na konci 80. let nahradil PC-9/A cvičný proudový letoun MB-326H a byl páteří výcviku pilotů australského letectva a námořnictva. Kromě výcviku byl PC-9/A provozován předváděcím týmem RAAF Roulettes a používán v předsunutém řízení letectva (FAC).

In Dev 24.03.2023.2

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS: PC-9/A je přesně vymodelován pomocí technologie 3D skenování, která zvýrazňuje každý detail uvnitř i vně, a přesně tak kopíruje tento letoun ve všech ohledech. Vývojový tým si dal záležet na modelování aerodynamiky letu, aby si letci mohli vyzkoušet co nejautentičtější pocit ze schopností tohoto letounu.”

 

Zdokonalte se v používání radaru F-15E vzduch-země díky novému výukovému programu

Společnost RAZBAM včera nejnovější výukové video pro letoun F-15E Strike Eagle před jeho případným vydáním v režimu předběžného přístupu. Toto video se zaměřuje na radar vzduch-země, který je silnou stránkou Strike Eaglu, a obsahuje spoustu detailů.

Výukový program APG-70

Jednou z klíčových předností letounu Strike Eagle je radar APG-70. Radar APG-70 je výkonný v režimu vzduch-vzduch a jeho schopnosti v režimu vzduch-země jsou také velmi působivé. Tento první tutoriál je zaměřen na režim Real Beam Mapping neboli RBM. Podle výukového programu byl RBM vstupním bodem do dalších podrobnějších režimů skenování. Přesto se zdá, že jde o základ pro ovládání radaru – druhý díl této výukové série bude jistě brzy.

Zdroj :