Společnost Eagle Dynamics nyní nabízí předobjednávky na připravovanou mapu DCS: Afghanistan pro DCS World. Nová mapa má nabídnout rekonstrukci Afghánistánu z let 2008-2010 včetně detailních leteckých základen, terénu a dalších prvků. Přichází s novinkou, kterou jsme dosud v mapách DCS neviděli.

Minulý týden společnost Eagle Dynamics prozradila, že mapa DCS: Afghanistan v předběžném přístupu bude zahrnovat zhruba polovinu země a že další části budou přidány později. S touto předběžnou objednávkou je to ve skutečnosti trochu složitější, protože mapa je ve skutečnosti nabízena ve třech samostatných částech nebo jako balíček se vším, co je v něm zahrnuto.

Předobjednávky jsou k dispozici již dnes, můžete si předobjednat DCS: Afghánistán nebo DCS: Jihozápadní Afghánistán. První z nich vám nakonec poskytne přístup k velmi detailnímu zážitku z celé mapy, zatímco druhá vám poskytne přístup k velmi detailnímu ztvárnění části mapy.

In Dev 29.03.2024.6

Zdroj: Eagle Dynamics

Tato grafika mapy, ukazuje tři tři segmenty, které budou nakonec nabízeny s jihozápadem, ke kterému se nakonec připojí sever a východ. Podle společnosti Eagle Dynamics je DCS: Afghánistán s rozlohou 1 449 216 km² největším a nejambicióznějším projektem, který doposud realizovali, a překonává tak DCS: Perský záliv (200 000 km²), DCS: Nevada (366 000 km²) nebo dokonce DCS: Sýrie (450 000 km²). S větší mapou a větším úsilím se přirozeně zvýšila i cena, takže nakonec kompletní edice vyjde na 69,99 USD. Rozdělení jim umožňuje prodávat menší, i když stále značně velké regiony, za 29,99 USD za kus.

Hero1.png.de091f3e2a44c0cbc312365fd42dc3a8

Zdroj: Eagle Dynamics

Předobjednávkové slevy jsou v platnosti – kompletní mapa je nabízena za 48,99 USD, zatímco DCS: Southwest Afghanistan za 23,99 USD.Nakonec se cena kompletní mapy během předčasného přístupu zvýší na 59,99 USD.

K dispozici bude celá mapa Afghánistánu a malé části sousedních zemí, které představují naše nejnovější mapové technologie s vynikající úrovní detailů a věrnosti.

DCS: Afghanistan se v rámci předběžného přístupu zaměří na detailní jihozápadní část a bude zahrnovat 12 letišť včetně Kandaháru a Herátu. Ačkoli je celá mapa ve vývoji, jihozápadní region je v současné době nejkompletnější. Druhým vydaným regionem bude východní region a nakonec severní region. DCS: Afghanistan FAQ.

Mějte prosím na paměti, že i když si zakoupíte pouze jeden region, budete moci hrát online na celé mapě. Pouze nezakoupené regiony budou v nižších detailech.

Klíčové funkce v předběžném přístupu:

 • Celý Afghánistán s jihozápadní částí je k dispozici ve vysokém detailu v předběžném přístupu.
 • Síť terénu, textury a objekty ve vysokém rozlišení, které vypadají skvěle od nízké po vysokou nadmořskou výšku.
 • Četné, autenticky vymodelované letecké základny, například Kandahár a Herát.
 • Rozmanitý terén od vysokých hor až po rozlehlé pouště.
 • Rekonstrukce bitev zahrnující období posledních 40 let.
 • Hustě osídlená města a vesnice
 • Oblast Afghánistánu: 1449216 km²
 • DCS: Jihozápadní oblast: 471381 km²
 • DCS: Východ Rozloha: 320529 km²
 • DCS: Sever Oblast: 443199 km²
 • Rok: 2008-2010
 • Pokročilá technologie normálových map pro detailní zobrazení krajiny na střední a velké vzdálenosti
 • Vylepšený materiál povrchu v blízkém záběru pro lepší detaily
 • Vysoce detailní městské scény, budovy, vegetace, statická auta a další prvky
 • Vysoce detailní scény letišť
 • Unikátní objekty, kulturní památky
 • Vysoce detailní silniční síť
In Dev 29.03.2024.5

Zdroj: Eagle Dynamics

ED také zveřejnili seznam nejčastěji kladených otázek k nové mapě:

Chci celou mapu ve vysokém rozlišení*

Výborně! Nic se pro vás nemění a bude to stejné jako všechny mapy, které jste si koupili v minulosti. Musíte si zakoupit DCS: Afghanistan.

Při vydání Early Access budete mít přístup k celé mapě, ale pouze jihozápadní oblast bude ve vysokých detailech a ostatní budou v nízkých detailech. Jakmile bude připraven východní region, uvidíte ho také ve vysokých detailech. Jakmile bude připraven region Sever, uvidíte jej také ve vysokých detailech.

*Proč je mapa k dispozici jako jednotlivé sekce?*

Pochopte prosím, že se jedná o jednu mapu a celou mapu si můžete zakoupit úplně stejně jako jakoukoli jinou mapu. Pokud si zakoupíte DCS: Afghánistán, budete mít celou mapu ve vysokém detailu, jakmile budou jednotlivé regiony kompletní.

Pokud však nechcete celou mapu a zajímá vás pouze určitý region, máte možnost koupit si pouze tento region. Pokud to uděláte, budete mít stále přístup k celé mapě, ale pouze region, který jste chtěli, bude ve vysokém detailu a ostatní regiony budou v nízkém detailu. Jedná se o “jihozápad”, “východ” a “sever”.

Důvody pro nabídku rozdělených regionů jsou následující:

1. Umožňuje nižší vstupní cenu, pokud uživatelé chtějí létat pouze v jednom regionu.

2. Všichni si mohou mapu proletět dříve. Regiony mapy jsou dokončovány postupně, nejprve je připraven jihozápad, pak východ a nakonec sever. Pokud bychom čekali, až bude celá mapa hotová ve vysokém detailu, datum vydání Early Access by bylo mnohem pozdější.

Zdroj :