Vážení piloti, partneři a přátelé,

v současné době se připravuje zpřístupnění předobjednávek na konec letošního léta. Práce se soustředí na letoun AH-64D Block II pro vydání předběžného přístupu na základě podrobné specifikace návrhu. Toto úsilí je rozloženo do všech oblastí vývoje modulu, včetně výtvarné stránky, systémů, letové dynamiky, umělé inteligence a dalších.

DCS: AH-64D

Development Report

AH-64D - External Model

AH-64D – externí model
Vnější model a kokpit jsou mimořádně složité a časově náročné. Bylo vynaloženo obrovské množství výzkumu a práce, aby modely byly co nejpodrobnější a nejpřesnější. Zvláštní pozornost byla věnována modelům a animacím posádky.

AH-64D - IHADSS

AH-64D – IHADSS
Velká část práce na avionice se zaměřuje na navigační systém a stránky TSD. Souběžně s tím se pracuje na IHADSS / PNVS / TADS, Area Weapons System / subsystému řízení raket, modulárním raketovém systému Longbow Hellfire s AGM-114K.

AH-64D - ASE

AH-64D – ASE
Ve vývoji je rovněž vybavení pro přežití letounu (ASE). To zahrnuje sadu pro detekci radarových signálů a společný systém varování před raketami (CMWS). Ty budou k dispozici při vydání a výrazně zvýší schopnost přežití při misích.

AH-64D

AH-64D
Letový model se vyvíjí velmi dobře a nyní vyvíjíme systémy pro rozšíření letových možností, které zahrnují režimy SCAS a HOLD. Probíhá modelování motoru T700 GE 701D EDECU a souvisejících systémů.