DCS World Aktualizace helikoptér

Nynější zaměření ve vývoji helikoptér patří aktualizaci Ka-50 pro DCS: World Black Shark a DCS: Mi-24P Hind. Oba projekty postupují velmi dobře.

Aktualizace Ka-50 přidá nové dunkce jako například použití střel vzduch-vzduch Igla a varovný systém proti střelám s infračerveným zachycením. Další částí aktualizace bude grafické omlazení. Nové funkce v kokpitu by měli být placené, ale vylepšený a aktualizovaný modely kokpitu a draku jsou zdarma. Samozřejmostí je i odstranění stávajících bugů.

Mi-24P

Mi-24P je další helikoptérou pro DCS World, vytvořená stejným týmem, který má na svém kontě již DCS: Mi-8MTV2. Tento vrtulník bude mít ovladatelná obě sedadla v kokpitu.

DCS: World War II Assets Pack Update

Během tohoto léta plánuje ED vydat zásadní aktulizaci pro DCS: World War II assets pack. Jedna z nových jednotek bude Sd.Kfz.184 Elefant. Elefant byl těžký stíhač tanků Německého Wehrmachtu v 2. světové válce a byl modernizací stíhače tanků Ferdinand. Vyzbrojen byl 88 mm L/71 kanonem a těžkým čelním pancířem.

Všechny vyzbrojené jednotky z Assets Packu budou vybaveny zaměřovačem a ovládáním kompatibilním s Combined Arms.

Předprodej DCS: F-16C Viper  a ušetřete 20%

attachment

F-16C je jednomístný, jednomotorový víceúčelový bojový letoun, který byl vyvinut v 70. letech 20. století. Vyrobeno bylo více než 4 500 letounů a dodnes operují ve službě ve 26 zemích, kde plní rozličné mise jako stíhač, CAS (blízká letecká podpora), přesné bombardování, obrana vzdušného prostoru, doprovodné mise atd… Pouze několik málo letounů se může vyrovnat v univerzálnosti, manévrovatelnosti, bojové schopnosti a množství vyrobených kusů.

Přezdívku Viper mu udělili piloti, F-16 byl sestrojen s položenou pozicí sedačky pro vysoké G přetížení a s  kokpitem, který je zakryt jednodílným sklem pro výborný nepřerušený výhled a komfort. Jeho lehký a výkoný motor F-110-GE-129 vytváří poměr tahu větší než 1:1. V čumáku draku letounu je zasazen výkonný multifunkční radar APG-68(V)5. Letoun může také nést několik dalších senzorů jako “Sniper XR” zaměřovací pod a HARM Targeting System (HTS).

Viper je vyzbrojen pro vzdušné souboje AIM-7 Sidewinder, AIM-120 AMRAAM a vestavěným 20mm 6-ti hlavňovým kanónem. Může být vyzbrojen i municí proti pozemním cílům, Neřízenými i řízenými pumami, raketami, kontejnerovou municí, Maverikami, a mnohem více. 

Klíčové vlastnosti DCS: F-16C Viper

 • Profesionální letový model (PFM) a autentický Letový kontrolní systém (FCS)
 • V rámci možností nejrealističtějsí model F-16C do posledního šroubku, nátěrů, animací, světel, modelu poškození a přistávacího podvozku
 • Detailní simulace podsystémů jako motor, palivová soustava, elektrická soustava, hydraulická soustava, radio, světla, nouzové režimy a mnoho dalších.
 • Mnoho vzduch-vzduch a vzduch-země systémů, senzorů a zbraní. Od jednoduchých raket po vysoce přesné GPS a Laser naváděné pumy.
 • Vysoce realistický kokpit se šesti stupni volnosti a plně interaktivní zapoci Pokročilého systému modelu (ASM)
 • Autentické zvuky F-16C
 • Podpora virtuální reality. 
 • Mnoho skinů mnoha zemí.

Housed in the nose of the Viper is a multifunction APG-68(V)5 radar. The aircraft can also be equipped with multiple sensors such as the Litening targeting pod and HARM Targeting System (HTS).

The Viper is armed for air-to-air combat with Sidewinders, AMRAAMs, and an internal 20mm 6-barrel Gatling gun. It can also be loaded with a wide range of air-to-ground weapons that include general purpose bombs, rockets, canister munition, Mavericks, laser- and GPS-guided bombs, and more. The F-16 provides endless gameplay in DCS World!

Key Features of DCS: F-16C Viper

 • Professional Flight Model (PFM) and authentic fly-by-wire Flight Control System (FCS).
 • The most realistic model of the F-16C imaginable, down to each bolt and flake of paint, animated controls surfaces, lights, damage model, and landing gear.
 • Detailed simulation of the Viper’s many sub-systems like engines, fuel, electrical, hydraulic, radios, lighting, emergency, and many, many more. Although features like “auto start” are available, the sense of accomplishment cannot be overstated after learning to operate this state-of-the-art machine.
 • Dozens of air-to-air and air-to-ground weapons and sensors. From simple rockets to high-tech GPS and laser-guided bombs, experience what only F-16C pilots have experienced ‘til now.
 • A highly realistic and exhaustively researched cockpit that is mouse interactive with 6-degrees of freedom. Interact with the cockpit by pressing buttons and moving switches. You will feel like part of the aircraft with our Advanced Systems Modeling (ASM).
 • Authentic F-16C sounds.
 • Virtual Reality support. Take advantage of the latest VR technologies to immerse yourself in the simulation. Other than the G’s, you will feel like you are there!
 • Multiple liveries for the United States Air Force and Air National Guard, Air Force, Turkey, Greece, Israel, and others.

DCS World Open Beta Update
Due to a third-party module not being quite ready in time to make the Open Beta 2.5.5 release this week, we have to push 2.5.5 to next Wednesday, 5 June. We apologize for the delay. We hope you will enjoy the Open Beta update that will include VR optimization for the Caucasus and Persian Gulf maps, as well as AGM-154 JSOW for the Hornet.