V nejnovější aktualizaci DCS společnost Ugra Media pečlivě vyladila mapu DCS: Sýrie, která je ztělesněním přesnosti a realističnosti. Nejnovější aktualizace slibují, že vás ještě více vtáhnou do tohoto digitálního bojiště a vylepší estetiku i funkčnost. Nezapomeňte aktualizovat na nejnovější verzi DCS, abyste si mohli vychutnat tyto a všechny další doplňky a vylepšení!

Informujeme dále o pokroku při vylepšování panelu nastavení zbraní, zejména pokud jde o nastavení zapalovačů pro moderní letadla. Panel zbraní v Editoru misí a panelu přezbrojení/ doplnění paliva nyní umožňuje kompletnější nastavení zapalovačů pum, nastavení laserového kódu pro Paveway II a III, konfigurace kazetových pum, výšky výbuchu a přizpůsobitelné parametry vyhledávačů a řídicích systémů. Vedle těchto funkčních vylepšení byly začleněny dlouho očekávané 3D čelní zapalovače založené na výběru.

Pokud se chcete o DCS dozvědět více a případně se zapojit do hry více hráčů, ale nevíte, kde začít, představíme si komunitu Wolf Pack na Discordu. Jsou to vášniví (21+) nadšenci DCS a letectví, jejichž členové se rozprostírají ve všech koutech světa v mnoha časových pásmech. Připojení k Wolf Pack není spojeno s žádnými podmínkami, jako je školení nebo pevný rozvrh; získáte okamžitý přístup do všech oblastí jejich Wolfpack Discordu.

Mapa Sýrie

Nejnovější aktualizace

Hero1.png.9e02d061abc9c2e452f54c5e99da5363

Zdroj: Eagle Dynamics

Pokud jste to přehlédli, nejnovější aktualizace mapy DCS: Syria od Ugra Media přinesly optimalizované scény a modely snížením počtu keřů a textur a zároveň zjednodušením poškození a modelů aut. U pozemních textur došlo ke zvýšení výkonu snímkové frekvence díky aktualizacím vykreslovače pozemních vektorových dat.

Podrobná vylepšení se týkají území jižního Izraele a Jordánska a obsahují přírůstky jako Ammán, Král Abdulláh II, Princ Hasan, Muwaffaq Salti a letiště Herzliya. Technické opravy se týkaly relé a ILS na letišti Ramat David a opraveny byly také chyby v objektech. Úpravy hloubky moře u pobřeží a změna frekvence věže na letišti Wujah Al Hajar zlepšují realističnost, zatímco letiště Ein Shemer těží z prodloužení vzletové a přistávací dráhy a přidaných parkovišť na letištích Ein Shemer, Megiddo a Ramat David.

 

Zbraně

Pokrok ve vývoji

Hero2.png.03293f6678f206934c13cc853383665c

Zdroj: Eagle Dynamics

Informace o pokroku ve vylepšování funkčnosti okna pro nastavení užitečného zatížení v editoru mise a vyskakovacího okna pro přezbrojení a doplnění paliva během mise. Tato rozhraní vám umožní mnohem jemnější ovládání nastavení zapalovačů, laserových kódů, nastavení kazetových pum, jedinečných 3D modelů zapalovačů a dalších funkcí. Tyto panely vám umožní posunout “weaponeering” v DCS na další úroveň.

Konkrétněji je informace zaměřena na implementaci funkcí pum, které jsou relevantní pro moderní munici zahrnující pumy pro všeobecné použití, submunici a řízenou munici. Konkrétně se jedná o nastavení laserového kódu (PRF) pro laserem naváděnou munici, jako jsou Paveway II a III, rychlost otáčení cíle při uvolnění pumy u munice typu CBU, výšku výbuchu u munice s radiolokačními přístroji a dokonce i nastavení parametrů vyhledávacího a řídicího systému u zbraní, které mají tuto možnost.

Na základě volby příďového zapalovače jsou nyní odpovídajícím způsobem upraveny 3D modely, které dokonce obsahují dílčí varianty pro příďové zátky. Zahrnuje také rozdíly v pláštích pum mezi zbraněmi USAF a US Navy.

 

Wolfpack

Server MP

Hero3.png.e78b6ba0872ebbaf5168cdccd79ee3d8

Zdroj: Eagle Dynamics

Wolf Pack je prosperující komunita na více než 10 multiplayerových serverech zahrnující všechny aspekty DCS: od misí PvP/PvE z druhé světové války až po moderní divizi soutěže proudových letadel. Každou neděli pořádají kampaňovou misi a v úterý a ve středu večer týdenní vrtulníkovou misi. Každý čtvrtek/sobotu večer létají specializované mise z druhé světové války.

Wolfpack, jakožto specializovaná komunita DCS, vítá členy z jiných skupin DCS. Pokud jste součástí jiného společenství nebo letky, určitě se připojte! Představte se v sekci Discord “představte se”, sdílejte svůj odkaz a verbujte do své skupiny. Cílem je podpořit spolupráci s ostatními komunitami a letkami DCS.

Zdroj :