Eagle Dynamics Věrnostní program

Eagle Dynamics mění systém svého věrnostního programu pro nákupy. Dosavadní bonusový systém bude zrušen a nahradí ho již zmíněný věrnostní program, který přinese především větší svobodu v čerpání výhod.

Nový bonus se jmenuje ED Miles:

  • ED Miles získáte zakoupením produktů na ED eshopu, je jedno jestli se jedná o předprodej, slevu či základní cenu. Za každý nákup získáte 10% z utracené částky v ED Miles. Například, když zakoupíte produkt za 29.99 USD obdržíte 2990 ED Miles což odpovídá 2.99 USD v ED eshopu.
  • ED Miles lze použít na jakýkoli nákup v bonusovém programu, opět je jedno jestli jde o slevu či předprodej atd.
  • Není zde žádný limit na počet ED Miles použitých při nákupu. Pokud budete mít potřebné množství ED Miles, lze zakoupit produk pouze za tuto měnu.
  • ED Miles, které nákupem získáte vám vydrží po 3 roky.
  • Současné bonusové body vyprší v roce 2019.

ED Miles nemohou být směněny za peníze ani nijak jinak. Seznam produktů třetích stran, které budou součástí těchto odměn bude zveřejněn při spuštění věrnostního programu.

DCS: F-14 Tomcat přilétne 13. března 2019

F-14 Tomcat od Heatblur Simulation bude dostupný 13. března 2019 na DCS World eshopu i na Steamu. Když jej zakoupíte nyní, můžete využít předobjednávkovou slevu, máte na to poslední dny.

DCS e-shop

F-14 Tomcat je dvoumístný letoun s proměnou geometrií křídel, využíván námořnictvem jako nadzvukový stíhací letoun v US Navy po 32 let. F-14 Tomcat byl přední stíací letoun v US Nay od 70.let minulého století až do začátku 21. století. Během let začal být používán i k shazovaní naváděné munice na pozemní cíle.

F14 350

Vynikající vlastnosti, jako byly křídla s proměnou geometrií, dvoučlenná posádka a výkoný systém kontroly zbraní AN/AWG-9 WCS a radar z nj činilo oblíbený stroj pilotů. AWG-9 umožňuje vyzbrojení výkonou střelou vzduch-vzduch AIM-54 Phoenix, zároveň LANTIRN podvěs umožňuje vyzbrojení laserem naváděné munice proti pozemním cílům.

DCS: Christen Eagle II je dostupný na Steamu

Christen Eagle II od Magnitude 3 LLC je nyní dostupný na Steamu.

Christen Eagle 2 350