¨

DCS: F-14 Tomcat Vydáno

F14 350

F-14 Tomcat od Heatblur Simulations je nyní dostupný pro DCS World.

DCS World e-Shop

Heatblur Simulations Store

F-14 Tomcat je dvoumístný letoun s proměnou geometrií křídel, využíván námořnictvem jako nadzvukový stíhací letoun v US Navy po 32 let. F-14 Tomcat byl přední stíací letoun v US Nay od 70.let minulého století až do začátku 21. století. Během let začal být používán i k shazovaní naváděné munice na pozemní cíle.

Vynikající vlastnosti, jako byly křídla s proměnou geometrií, dvoučlenná posádka a výkoný systém kontroly zbraní AN/AWG-9 WCS a radar z nj činilo oblíbený stroj pilotů. AWG-9 umožňuje vyzbrojení výkonou střelou vzduch-vzduch AIM-54 Phoenix, zároveň LANTIRN podvěs umožňuje vyzbrojení laserem naváděné munice proti pozemním cílům.

DCS: Flaming Cliffs 3 oživení

V kostce jde o kompletní překopání dosavadních misí a kampaní pro DCS: Flaming Cliffs 3.

Recent DCS World open beta releases have brought a massive refresh of our Flaming Cliffs 3 mission content. All Flaming Cliffs 3 Instant Action and Single Missions have been updated or re-built from scratch to ensure they still conform to their original design and play out as intended. Improvements and features you may notice include:

  • Improved communications with ‘allied flight reports’ enabled
  • Re-balanced mission success criteria
  • Improved AI reliability while executing their mission tasks
  • Battlefield effects and airfield activity to give the world a more ‘lived in’ feel Our campaign content has not been forgotten
  • The changes were to the missions only so in-progress campaigns should pick up right where they left off. A similar refresh for older campaigns will take place as the year progresses