DCS: Fw 190 A-8 je nyní dostupný na Steamu

DCS FW 190A 8 280

Letoun byl vytvořen pro Německou Luftwaffe Kurtem Tankem koncem 30.- let 20. století. Fw 190 byl používán jako stíhací letoun i jako letoun bombardovací. Poháněn byl velkým motorem, A verze Focke-Wulf 190 byla v mnoha ohledech srovnávána s Bf 190 a Spitfirem v době jejich představení. Toto defakto vedlo k vytvoření verze Mk.IX pro Spitfire. Spitfire LF Mk.IX a Fw 190 A-8 jsou excelentní soupeři v DCS World.

Mnoho leteckých es v Luftwaffe mělo spousty svých zářezů právě v Fw 190 A díky velkému střeleckému výkonu, excelentnímu výkonu letounu v nízkých až středních výškách, odolnosti a jednoduchému ovládání. Byl nasazen na obou frontách (západní i výchdní) a byl zde v očích spojenců obávaným letounem. Výzbroj tvořili dva kulomety ráže 13 mm MG 131 namontované na vrchní straně draku před kabinou a 4 kanóny MG 151/20E ráže 20 mm namontované ve křídlech. Letou mohl nést i neřízené pumy a rakety.

Verze Fw 190 A-8 se začla vyrábět v únoru 1944 a byla osazena motorem BMW 801 D-2. Spolu s verzí F-8 byl namontován i silnější pancíř kolem motoru. Motor měl dále C3 vstřikovací systém, který umožňoval krátkodobě v nouzi zvýšit výkon na 1 980 koňských sil.

Klíčové vlastnosti DCS: Fw 190 A-8

  • Nezaměnitelná letová fyzika umožňující vžít se do pocitu leteckých legend
  • Velmi detailní kokpit se 6 stupni vonosti
  • Interaktivní klikatelný kokpit
  • Přesný model Fw 190 A-8, Značky letky a zbraní
  • Detailní modely instumentů, zbraní, motoru rádia, palivové soustavy a elektrických systémů

Aktualizace modelů pozemní techniky

Práce na vylepšování starých modelů pro DCS World nadále pokračuje a tak tu máme obrázky aktualizovaných modelů pozemní techniky. jde o Ruský požární nákladní URAL a nový model APA elektrické jednotky pro letiště, které se brzy objeví v DCS World.