Pokud jste již vyzkoušeli DCS: Marians a máte problémy s výkonem, nezoufejte, optimalizace by měla dorazit brzy.

Upozorňujeme, že na 13. července v 04:00 UTC je naplánována šestihodinová údržba primárního serveru ED, webových stránek, Správce modulů a služeb pro více hráčů. Můžete tedy očekávat výpadky online služeb.

DCS: Mosquito FB Mk.VI pokračuje dobře. Kokpit je téměř finální; doplňují se detaily týkající se barvy přístrojů, odrazů a vyvážení barev. Práce na rádiovém vysílači T1154.B a přijímači R1155 zařízení, stejně jako na rádiové komunikaci pro VoiceChat, se také blíží k dokončení. Vnější model je téměř hotov a jeho texturování se blíží dokončení.

Mosquito FB Mk. VI

Development Progress

DCS: Mosquito FB Mk. VI

Zlepšila se viditelnost měřidel tím, že se upřesnili hodnoty gama barev středového a bočního panelu. Přidána byla také stejná předpočítaná technologie sledování paprsků použitá v DCS: Mi-24P Hind. Sklo, plastové kryty, luminiscenční ciferníky a odhalená kabeláž poskytují realističtější vzhled a dojem.

Pracuje se také na finálních vylepšeních vnějšího modelu a brzy se s vámi podělíme o pokrok. 

P-47D Thunderbolt

Promotion

DCS: P-47D Thunderbolt

DCS: P-47D Thunderbolt nyní běží na EDGE 2.7. To znamená, že si všimnete detailnějších a vylepšených textur v celém kokpitu a vnějším modelu.

Se svými motory Pratt & Whitney R-2800 Double Wasp a těžkou výzbrojí se Jug může více než vyrovnat novějšímu a lehčímu P-51D Mustang a zároveň vydrží větší bojové poškození. Plně naložený je tento výjimečný stíhací letoun schopen nést téměř polovinu užitečného zatížení letounu B-17 Flying Fortress. V roli bombardéru může nést 1,3 tuny externí munice, přičemž jeho maximální vzletová hmotnost je téměř 8 tun.