Zdravím všechny virtuální piloty

Po úspěšném testování, DCS World 2.5.6 se přesunulo z předběžného přístupu do stabilní verze. V této nové aktualizaci je mnoho vylepšení a oprav, vylepšení nasvětlení, průhlednosti vody, obsahuje JF-17 Thunder a právě vydaný modul Supercarrier.

 
DCS World 2.5.6

EN Hero1
Stabilní verze

DCS World 2.5.6 reprezentuje největší aktualizaci od vydání DCS World 2.5. Najdete zde více než 700 změn. zde najdete kompletní seznam.

Mariánské ostrovy

dcs world marianas island
Development Report

Rota ostrov, známí jako “Friendly Island” je 19 km dlouhý a obývá ho přibližně 3500 obyvatel. Je nejjižnějším ostrovem amerického přidruženého státu Severní Mariany v souostroví Mariany v západní části Tichého oceánu. Rota leží 58 km severovýchodně od ostrova Guam a 90 kilometrů jihozápadně od Tinianu. Největší vesnicí na ostrově je Songsong, následovaná vesnicí Sinapalo.  Ostrov je vymodelován v pozoruhodných detailech a je téměř hotov.

Práce pokračují také na ostrově Guam. Před 2. světovou válkou byl Guam spolu s Americkou Samoou, Havají a Filipínami jediným územím v Pacifiku spadající pod jurisdikci USA. 7. prosince 1941, pár hodin po útoku na Pearl Harbor, byl Guam obsazen Japonci, kteří jej ovládali následujících třicet měsíců. Během okupace byli Guamané popravováni, znásilňování a mučeni, museli se věnovat nuceným pracem. Přesto však obyvatelstvo přežilo okupaci až do opětovného ovládnutí ostrova Američany 21. června 1944; toto vítězství připomíná ostrovanům Den osvobození.

Speciální pozornost je věnována Letecké základně Andersen. Je to vojenská letecká základna letectva Spojených států amerických nacházející se 6,4 kilometru severovýchodně od vesnice Yigo na Guamu, což je ostrovní území Spojených států. Je domovskou základnou 36. křídla (36th Wing; 36 WG), která spadá pod Velitelství vzdušných sil v Pacifiku (Pacific Air Forces; PACAF). I když má ve svém názvu slovo „křídlo“, jedná se ve skutečnosti o pozemní jednotku, jejímž primárním úkolem je technická a logistická podpora leteckých jednotek Spojených států a jejich spojenců, které jsou na Andersenově základně dislokovány.

Tato základna byla zprovozněna v roce 1944, tehdy ještě pod názvem North Field. Později byla pojmenována na počest brigádního generála Jamese Roye Andersena.

Práce pokračují i na připravovaném modulu P-47D Thunderbolt a na The Channel Map.

 Varjo Technologies

Spolupráce

EN Hero3

Virtuální simulace DCS a Varjo

DCS World nyní podporuje headset  Varjo s rozlišením lidského oka, Varjo VR-2 a VR-2 Pro. Varjo je finský výrobce nejpokročilejších produktů virtuální a smíšené reality pro profesionály na světě. Společně Varjo a DCS nabízejí jednu z nejvyšších definic a nejrealističtějších zážitků dostupných na trhu leteckých simulátorů.

Se špičkovými zařízeními Varjo, která poskytují rozlišení 60 pixelů na stupeň, jsou nejmenší detaily v kokpitu, včetně nejmenšího písma, tlačítek a přístrojů, křišťálově čisté. Kromě toho, smíšená realita headset Varjo XR-1 umožňuje používat vlastní ruce jako ovladače.

 

dcs world marianas island 1 dcs world marianas island housing dcs world marianas island housing map dcs world marianas island landing dcs world marianas island sunset EN Hero1 1 EN Hero3 1