Je to tady! DCS World 2.7.0 je oficiálně v Otevřené betě!

Seznam změn a novinek je opravdu obsáhlý a to má za následek stahování pořádné dávky dat, záleží ovšem na tom, kolik máte nainstalovaných modulů. U mně je to přibližně 60Gb a to je už pořádný aktualizační balíček.

Nejen nové mraky

V DCS World 2.7.0 se nedočkáme pouze nových mraků, seznam změn a novinek je více. Uvádět zde nebudu vše ale kompletní seznam je dostupný zde.

To hlavní je ale již zmíněný nový komplexní systém počasí, jehož prvním krokem jsou právě nové vícevrstvé objemové, volumetrické mraky. Zároveň pozvednou na novou úroveň bitvy především online režimu proti jiným hráčům, protože budou sdílené online a všichni budou mít rovné podmínky a viditelnost. 

Podstatnou částí aktualizace je i přepracování zbraní, především AGN-88 HARM, R-27 a dalších. S tím se dostáváme k aktualizacím u letounů F/A-18C  a F-16C, které dostali několik desítek aktualizací. Nelze opomenout i velké aktualizační balíčky pro AV-8B, JF-17, AJS-37 a F-14. 

Samostatnou kapitolou jsou i vrtulové letouny, o novém systému vykreslování a chování vrtulí jsme psali v předešlé novince pro DCS World.

Samozřejmě aktualizací nebyli ušetřeny ani mapy. Urga Media dokonce přidala 6 nových letovisek, nové terasy a scenérie na mapě Sýrie.

Jarní slevy

A jako třešničku na dortu tu máme ode dneška 50% slevy na spoustu modulů pro DCS World.