Hero3

S velkým potěšením oznamujeme, že verze 2.7 byla přesunuta do DCS World Stable.

Dnes byl také zaveden nový systém Free to Play, který vám umožní po dobu 14 dní vyzkoušet všechny DCS moduly (letadla a mapy). Každý modul můžete hrát postupně po dobu 14 dní nebo libovolný počet z nich najednou. Jakmile “spotřebujete” 14 dní, dostanete po šesti měsících další 14denní zkušební období zdarma pro všechny moduly. Užijte si nabídku a řekněte o ní svým přátelům! .

DCS: F-16C Viper se dočkal důležité aktualizace. Nedávno byly přidány pumy GBU-31 a GBU-38 JDAM, které jsou v současné době v interním testování. Na plný výkon se pracuje na odstraňování stávajících chyb radaru vzduch-vzduch a navigačního systému a tyto opravy by měly být brzy uvolněny do otevřené bety.

V dubnu byl proveden CFD výzkum aerodynamiky střel rodiny R-27. Tento výzkum se zaměřil na korekci odporu vzduchu při nulovém vztlaku a na zpřesnění balistických vlastností střely. Přečtěte si zprávu o rodině střel R-27.

Free Trials

14 dní zdarma

Hero1

Dva týdny létejte na DCS: F/A-18C Hornet a další dva týdny na DCS: F-16C Viper. Zároveň si můžete stáhnout nové mapy, na co máte chuť. Každý modul budete moci 14 dní hodnotit a užívat si je bez jakýchkoli omezení nebo závazků. Pokud jste si modul vyzkoušeli a nejste si jeho koupí stoprocentně jisti, můžete jej po šesti měsících znovu zhodnotit. Kampaně jsou vyloučeny.

A pro všechny nováčky v DCS můžete využít 50% vstupní slevu na první nákup, ať už si koupíte jeden modul nebo celou knihovnu! 

Doufejme, že tento nový systém volného hraní vám poskytne flexibilitu, kterou potřebujete, abyste si mohli užít každý modul a činit informovaná rozhodnutí o nákupu. 

Já osobně doufám, že tento model vydrží co nejdéle!

Bohužel, tato nabídka se nevztahuje na STEAM!!!

Podívejte se na možnost bezplatného vyzkoušení.

F-16C Viper

Development Roadmap

Hero2

V příští otevřené betě získáte pro Viper zbraně GBU-31 a GBU-38 JDAM! Nyní se pracuje na opravě zbývajících chyb souvisejících s radarem a navigačním systémem vzduch-vzduch. Vylepšujeme také letový model, přetížení G a modelování úhlu náběhu.

Po vyřešení kritických problémů, začne práce na dokončení důležitých funkcí radaru vzduch-vzduch: DTT SAM mode, bullseye, intercept steering cue, ACM Slew a další. Integrován bude také systém HMCS (Helmet Mounted Cueing System) se systémem HARM Targeting System (HTS), Link 16, režim vzduch-země a IFF. Další na řadě je také AGM-154 JSOW a podvěsy elektronického protiopatření ALQ-131 a ALQ-184.

Palubní posádka letadlové lodi

Development Report

Hero3

DCS: Supercarrier se dočkal řady významných aktualizací palubní posádky, které zahrnují vylepšené sítě a úpravy geometrie:

 • Model letového řídícího “Shooter” byl upraven tak, aby zahrnoval úpravy skinů a geometrie.
 • Vylepšené sítě a skinování rukou a rukavic.
 • Zcela nová a anatomicky správná kostra rukou.
 • Model hlavy námořníka byl nahrazen mnohem realističtějším modelem.
 • Model airbosse byl vylepšen o vylepšené ruce a odstraněno pivní břicho.
 • U všech modelů byly přidány chybějící úrovně detailů (LOD).
 • Všechny pózy sedících a stojících modelů byly opraveny a vylepšeny.
 • Opravena nadměrná animace ohýbání nohou při chůzi.
 • Opraveno klouzání nohou.
 • Opraveno křížení rukou a nohou.
 • Bylo přidáno několik nových animací nečinnosti pro přirozenější vzhled.
 • Byla upravena síť a kůže v oblasti loktů, aby se snížil efekt absence hmoty.
 • Všechny modely byly převedeny na novou verzi kostry, která zajistí přirozenější pohyby.

R-27 střely

Development Report

Hero4

V dubnu letošního roku proběhl výzkum aerodynamiky střel rodiny R-27 pomocí výpočetní dynamiky tekutin (CFD). Cílem byla korekce odporu vzduchu při nulovém vztlaku a zpřesnění balistiky střely. Výsledkem tohoto výzkumu bylo snížení součinitele odporu při nulovém vztlaku u všech typů střel R-27. Přečtěte si zprávu o rodině střel R-27.