DCS World Open Beta Update

Tento týden byl uvolněn další balíček oprav a vylepšení pro DCS World otevřenou betu. Hlavní složkou balíčku byly opravy a vylepšení pro Hornet a Viggen. Nejdůležitější opravy:

  • Hornet: přidány WIP AGM-65F Maverik střela vzduch-země s infračerveným naváděním, opraveny problémy s katapultem, přidán příkaz “Go to Tanker” pro AI piloty hornetu, opraven a vylepšen radar v modu RWS a STT, opravy a vylepšení pro JHMCS. Další velké opravy a novinky očekáváme 19.12.2018
  • Opraven problém se zobrazením statických objektů ve hře více hráčů
  • Přidán skript na náklady ve hře více hráčů
  • Viggen: vylepšení radaru vzduch-země, opravena fixace v TERRNAV a přidány šrábance na sklo kokpitu
  • Kompletní seznam změn zde

DCS: Combined Arms – Frontlines Georgia Campaign

The Combined Arms Frontlines Georgia kampaň je první kampaň pro hru jednoho hráče. V této kampani si vyzkoušíte mnoho rozličných aspektů CA v DCS World. Od velitele mnoha jednotek přes pozici řidiče tanku atd.

DCS CA FC 280

Klíčové vlastnosti:

  • 11 příběhových misí s vedlejšími misemi
  • Velte různým pozemním jednotkám
  • Svoboda v nastavení leteckých jednotek před zahájením mise
  • 35+ unikátních hlasů
DCS 2018 07 04 15 00 10 35
DCS 2018 07 04 14 49 28 46
DCS 2018 07 04 14 38 49 26

 DCS e-shop

DCS: F/A-18C Hornet

Minulý měsíc byla přidána nová vylepšení pro Hornet. Především JHMCS, AGM-65E laserově naváděný  Maverick, FPAS, aktualizace manuálu, vylepšení radaru vzduch-vzduch.  Pro tento měsíc se chystá AGM-65F infračerveně naváděný Maverick, GBU-10, 12 a 16 Paveway II laserově naváděné pumy, 13 nových interaktivních tréninkových misí, BRA informace.   Dále se pracuje na AGM-88 HRM a datalinku MIDS/MSI s vylepšeným IFF, ale lze tyto funkce očekávat nejdříve v lednu 2019.

DCS F 18C Cover 280

Následovat budou i další systémy například LTWS/TWS radarové mody, GPS a INS naváděné zbraně, vylepšení pro JHMCS a další.

Paralelně se dále pracuje na technologii radaru vzduch-země a FLIR renderovací technologii. Toto jsou podstatné části pro radar AN/APG a POD ATFLIR pro Hornet.

Burning Skies Multiplayer Server

Pro DCS World Piloty, kteří létají na online, je spuštěno testování nové technologie pro dedikované servery na Burning Skies. 

Burning Skies je WWII server s možností volby letounu P-51 Mustang, Spitfire, Dora a Kurfurst.  Jde o oficiální server, je zde spuštěn šampionát.