DCS World Open Beta 2.5 Hotfix a Release Version

Tento týden byl vydán balíček oprav pro Otevřenou betu k opravě defaultního nastavení profilů ovládání. Tyto profily jsou použity pouze pro nově  instalované moduly nebo uživatelé mohou ručně načíst jako profil. Dolší profil, který bude přidán je VKB Gunfighter Mk.II. 

Největší element této aktualizace je dostupnost nového MiG-29 pro DCS World.

Modeling Update

ED reaguje na naléhání a začínají pracovat na vylepšeným modelu poškození pro DCS World, který by měl bát mnohem realističtější. Půjde nejen o vizuální část (efekty na místě zásahu, vizuální efekty) ale i o poškození jednotlivých systémů a komponent v závislosti na použité zbrani a munici. pokud jde o druhou část, nyní se pracuje na novém modelu poškození v závislosti na 2 typech účinku zbraní: penetrační účinek a účinek v závilosti na vzdálenosti. Toto poskytuje 3 primární efekty účinku zbraní na jednotku: penetrační (projektily), tlakový /Objemový vlny (HE) a Objemový/střepinový. Poslední zmíněný účinek umožňuje sledování každého úlomku z munice jako unikátní objekt, který mí účinek na jednotku. Toto není v nynějším modelu poškození zohledněno, ale bude to velice dobré vylepšení pro letadla a později i pro pozemní techniku.

Když stěpina nebo projektil pronikne do cíle, ovlivní sílu a funkci komponety v cíly, kterou zasáhl. Například se bude jednat o výztuhy, nosníky, ovládní, motor, zbraně, palivo atd.

ED na tomto novém modelu pracuje naplno. Primární práce jsou již hotovy. Nyní probíhají interní testy. Nejdříve bude tento model vydán pro leouny WWII poté pro mederní letouny a helikoptéry a naposledy pro pozemní jednotky.

p 51 x ray 358

Fw190D9 x ray 358