Pokud jste si vyhlédli modul DCS a zmeškali jste několik posledních výprodejů, máte nyní příležitost, protože přišel další výprodej DCS World.

Obvyklé prodejní ceny platí ode dneška do 7. ledna 2024 do 15:00 GMT. To znamená 50% slevu na poměrně velké množství modulů, map a kampaní, přičemž u dalších novějších vydání se slevy pohybují v rozmezí 20-30 %. Předobjednávky a slevy za předběžný přístup, které jsou v současné době v platnosti, se neuplatňují. V prodeji jsou letadla od typů společnosti Eagle Dynamics, jako je Spitfire, Mi-24 a F/A-18, přes F-14 a AJS-37 společnosti Heatblur až po MiG-21 společnosti Magnitude 3,

Pozoruhodné je, že RAZBAM se tohoto prodeje neúčastní. Je to již druhý nebo třetí prodej DCS World, kdy nedali do prodeje žádný ze svých modulů. F-15E je mezitím stále nabízen se  slevou za včasný přístup.

Výprodej je v tuto chvíli spuštěn pouze na e-shopu DCS World. SteamDB uvádí, že další výprodej na Steamu začíná za 3 dny, takže očekávám, že se podobných slev brzy dočkáme i na Steamu.

Zdroj :