Mapa Mariánských ostrovů z období druhé světové války pro DCS World je stále ve vývoji a měla by přinést povedené tichomořské bitevní pole z těchto strategických ostrovů ve věrném podání z roku 1944.

Můžeme také potvrdit brzkou aktualizaci hry DCS: Syria. Ugra Media opět nastavili velmi vysokou laťku pro své terénní a mapové objekty. Tato aktualizace rozšiřuje mapu na východ a zahrnuje východní Sýrii a části západního Iráku.

Dále probíhá ladění DCS: AH-64D Multi Crew a opravy chyb, zejména ve hře pro více hráčů. Prozkoumejte obranné systémy, které jsou k dispozici při uvedení do předběžného přístupu, v nejnovějších videích Matta Wagnera DCS: AH-64D Defence Systems a DCS: AH-64D | Landing. Možná máte poslední šanci využít 30% předprodejní ceny na DCS: AH-64D…

 

Druhá světová válka na Mariánských ostrovech

Pokrok ve vývoji

Hero1

Zdroj: Eagle Dynamics

Kromě přítomnosti námořní správy na ostrově byl předválečný Guam v podstatě zemí zemědělců a rybářů žijících prostým a mírumilovným životem. Americké území Guam a Severní ostrovy, které jsou součástí japonského mandátu z první světové války, budou zahrnuty do počáteční verzi předběžného přístupu.

Na vývojářských screenshotech je k vidění řada japonských osad a místních oblastí Čamorů, stejně jako zemědělské pastviny, převážně pole s cukrovou třtinou.

Úkol vytvořit tuto mapu tak, aby odpovídala vizuální kvalitě a přesnosti moderní mapy Mariánských ostrovů, zahrnuje nové texturování většiny pevninských masivů a vytvoření nespočtu nových objektů. Jedná se o rozsáhlý úkol, který neustále postupuje.

Sýrie

Zpráva o vývoji

Hero2

Zdroj: Eagle Dynamics

V nadcházející aktualizaci Otevřené Bety se velikost mapy DCS: Sýrie zvětší na východ o 250 km až k letecké základně Deir ez-Zor v Sýrii. Bude zahrnuta velká část údolí řeky Eufrat ve východní části mapy a také části západního Iráku, které budou zahrnovat letecké základny H3, H3 Northwest, H3 Southwest a Ruwayshid. Těšit se můžete také na Atatürkovu přehradu a mezinárodní letiště Şanlıurfa v Turecku.

Pozor si dejte také na opuštěné prašné letiště východně od letecké základny Sayqal a vojenskou základnu Tal Siman nacházející se severně od města Raqqa. Patří sem také vrtulníková základna Kharab Ishk nacházející se na území továrny Lafarge, vojenská základna At-Tanf na syrsko-irácké hranici a ropná zařízení v oblasti Deir ez-Zor.

Aktualizace mapy se zaměřuje na lepší podporu historických misí vrtulníků AH-64D během války proti ISIS.

Jedná se o bezplatnou aktualizaci hry DCS: Syria.

 

4YA

Výcvikové servery

Hero3

Zdroj: Eagle Dynamics

Na tréninkových serverech 4YA probíhá široká škála PvP a PvE, moderních a historických multiplayerových misí. Součástí 4YA je komunitní skupina Discord, která hledá další lidi, kteří by se zapojili, učili se a společně rostli. Připojte se k discordu 4YA, kde se budou konat události, mise, tréninkové lekce a zábava! Výcvikové servery 4YA.

DCS: F-16C Viper | Duben 2022 Aktualizace

Matt nám dnes přestavil chystané aktualizace pro DCS: F-16C Viper v následujícím videu.

Zdroj :