DCS World 2.7 Open Beta je již nějakou dobu venku a chystají se další opravy, na finální verzi si tedy ještě chvíli počkáme. 

 

Petrovich

HIND Multicrew

 

EN_Hero_1.png

 

Petrovich Al je pomocník, který by měl být na principu ‘Funkcionalita na prvním místě’. Budou zde letové příkazy pilot-operátor na pilot-velitel skrze virtuální HSI příkazy a různé sub-režimy. Toto rozhraní by mělo být ovladatelné 4 směrovým kloboučkem nebo 4 tlačítky a nebo samozřejmě pomoci moderního HOTAS.

V komunikaci mezi velitelem a operátorem se během bitev při spatření, zaměření a předání cíle zohledňuje i lidský faktor a příslušné zpoždění . Petrovich by mel mít dva hlasy- anglicky a rusky. Dále se pracuje na možnosti vybrat si jak moc nám bude jeho asistence zasahovat do hry. Více se prý dozvíme příště.

 

Black Shark 3

Development Progress

 

EN_Hero_2.png

 

Není tomu tak dlouho, co jsme se dozvěděli, že vývoj DCS: Black Shark 3 je pozastaven. Dnes tu máme pozitivní úpravy. Vývoj pokračuje a přinese nám nový externí 3D model, vylepšený kokpit a nové prvky pro rozšíření herního zážitku.

Nové prvky:

  • Systém varováni před blížící se střelou MWS
  • Naváděná střela vzduch-vzduch Igla

 

Igla je shodná s tou, kterou využívá pěchota a může zasáhnout letadlo do vzdálenosti 6-ti kilometrů, letící podzvukovou rychlostí. Pro toto rozšíření bylo potřeba přidat další dva pylony a rozšířit jejich počet na 6. Střela a zachycení cíle he stejné jako u ostatních ruských letadel v režimu Boresight. Po uzamčení cíle a odpálení střely se může pilot věnovat další činnost, jedná se tedy o systém odpal a zapomeň.

Stávající majitelé BS2 budou moci nadále létat s jejich Ka-50 nebo zakoupit BS3 s odpovídající slevou. Noví uživatelé si mohou zakoupit plnou verzi jako obvykle.

 

Pandemic

Kampaň

 

Hero3.png

 

V srpnu 2020, skupina teroristů využila nestabilní politické situace v Íránu a obsadila část území. Íránská vláda požádala o vojenskou pomoc Ruskou federaci. Stanete se součástí jako pilot Ka-50 útočné helikoptéry v protiteroristické operaci s omezeným Ruským kontingentem ozbrojených sil.

Klíčové vlastnosti:

  • 12 příběhových misí.
  • Velmi detailní brífink s obrázky
  • Stovky speciálně nahraných hlasových zpráv
  • Různorodé operace ve dne, v noci, v různém počasí. Hlídkování, doprovod konvoje se zbraněmi, transportních helikoptér, vzdušná podpora pozemních jednotek a ničení nepřátelských skupin

 

Potřebné moduly: