Nastartujte své rotory, vyčistěte pedály, kniply a kolektory.  Turnaj o trofej je zpět! Intenzivní časové zkoušky budou opět výzvou pro piloty helikoptér všech úrovní dovedností. Díky nové závodní trati Virpil a ED vyzívá veterány i nováčky, aby se vznesli na oblohu a dokázali své schopnosti. Podrobnosti najdete níže.

ED vylepšuje logiku umělé inteligence DCS: Mi-24P Hind Petrovič. To zahrnuje přidání povědomí o hrozbách a chování v režimu nečinnosti. Přečtěte si prosím podrobnosti níže a podívejte se na nejnovější výukový program Petrovich AI Tutorial od Wolfpack 345.

Soutěž vrtulníků na čas

EN Hero1.jpg.bd0f5aafdef1e62351e928d7af9ae214

Zdroj: Virpil

Společnost VIRPIL Controls poskytne výherní fond v hodnotě neuvěřitelných 8 000 eur! Hlavní ceny, které se skládají z kompletního sestavení k ovládání vrtulníku, získají vítězové. Turnaj bude letos rozdělen do tří skupin, přičemž každá skupina obdrží kompletní sadu výherních zařízení za 1., 2. a 3. místo!

Více informací o turnaji a statistikách účastníků, kompletní cenový fond a pravidla akce naleznete na adrese: VIRPIL Controls Forum, odkaz ve zdroji.

Mi-24P Hind

Pokrok ve vývoji

Hero2.png.03033124bed3d7f1465ef1951eefc67e

Zdroj: Eagle Dynamics

Práce na umělé inteligenci Petroviče pro DCS: Mi-24P Hind pokračují a nejnovější vývoj se zaměřil na chování Petroviče v pozadí. Ta určují, co bude Petrovič dělat, když zrovna nebude zaneprázdněn vyhazováním věcí do vzduchu pomocí ATGM nebo vyhledáváním cílů pomocí periskopického zaměřovače.

Jedna z činností, která je již téměř hotová, umožní Petrovičovi skenovat hrozby a varovat vás před nimi. Umělá inteligence Petroviče bude pohybovat svým zorným polem (FOV) v různých směrech, aby mohla skenovat potenciální hrozby, jako jsou střely nebo projektily vystřelené na vás. FOV je omezené, a pokud se Petrovič dívá na něco na pravoboku, nevšimne si střelby z děl nebo raket přicházejících z levoboku. Při detekci hrozeb si Petrovič všimne střel z větší vzdálenosti pouze tehdy, když je stále přítomna kouřová stopa. Dosah detekce střel je omezen na 2,5 km. Petrovič vás nebude upozorňovat na vše zjištěné a zaplavovat vás zprávami. Spíše bude Petrovich sledovat relativní rychlost a trajektorii, aby rozhodl, zda střela nebo krupobití střel představují hrozbu. Stejně jako skutečný druhý pilot bude provádět kvalifikované odhady a varovat před přilétajícími střelami, i když je střela zaměřena na jiný cíl, který je blízko vás.

Zprávy a hlasová upozornění budou mít podobu volání směru hodin, a to mezi 9. a 3. hodinou. Petrovič také automaticky použije protiopatření, když zjistí přilétající střely. Připraveno je také nové video od Wolfpack345, které rozebírá všechny funkce umělé inteligence Petroviče.

Příště tuto technologii dostane i George v AH-64D.

Ka-50 Black Shark 2

Velké výhodné balíčky

Hero3.png.5c142497bfa584f6d301469c8351011b

Zdroj: Eagle Dynamics

S blížícím se vydáním Black Shark 3 vám připomínáme, že balíčky Black Shark 2 + Mi-8MTV2 nebo Black Shark 2 + Combined Arms jsou nejlepším způsobem, jak se dostat k obrovským úsporám na DCS: Black Shark 3! Ujistěte se, že tuto příležitost využijete, dokud je ještě čas!

Ještě jednou vám děkujeme za vaše nadšení a podporu,