Se zpožděním ale přece.

Pokud jste nestihli zaznamenat, nedávno nám bylo předvedeno nové video, na kterém si můžeme prohlédnout, jak bude již brzy vypadat obloha v DCS World.

 

Ostrov Tinian

Představení

Mariana Islands - Tinian island

Tinian je jeden ze tří nejvýznamnějších ostrovů Severních Marian. Spolu se sousedním neobydleným ostrovem Aguigan tvoří municipalitu Tinian, která se třemi dalšími municipalitami konstituuje Severní Mariany. Největší vesnicí na Tinianu je San Jose. Ostrov leží asi 9,3 km jihozápadně od Saipanu, od kterého je oddělen Saipanským průlivem. Rozloha činí 100 km², nejvyšším bodem je Mount Lasso se 171 metrem.

Ostrov je přibližně 2400 kilometrů od pevninského Japonského území a byl během 2. světové války vybrán jako základna pro nálety těžkých bombardérů na japonské ostrovy. Bezprostředně po obsazení ostrova USA v létě 1944 byla zahájena výstavba největší letecké základny v tichomořské oblasti pokrývající téměř celý ostrov.

Mariana Islands - North Field

Čtyři dráhy na Nord Field byly ze severu na jih označeny písmeny „A“, „B“, „C“ a „D“ a údajně připomínaly palubu rušné letadlové lodi. Letecká základna North Field byla prvním místem nakládky a odpálení atomových bombových útoků na Hirošimu a Nagasaki v Japonsku. Na konci druhé světové války byla základna uvedena do pohotovostního stavu a oficiálně uzavřena v březnu 1947.

Mariana Islands - Tinian International Airport

Mezinárodní letiště Tinian je veřejné letiště původně postavené Japonci během druhé světové války se dvěma paralelními drahami. Následně bylo opraveno Američany a poté nazváno West Field. Letiště Tinian nyní pokrývá plochu 1416 akrů (573 ha) s jednou z drah o rozměrech 8 600 x 150 stop (2 621 x 46 m). V květnu 2012 provozovala americká námořní pěchota VMFA-121 z letiště své F / A-18D Hornety pomocí záchytných systémů letadlové lodi M-31. Toto letiště nyní vlastní Commonwealth Ports Authority.

Antenna array along the central west coast of the island

Další velká infrastruktua na ostrově – vysílací stanice Roberta E Kamosy. Anténní závěsové pole podél centrálního západního pobřeží ostrova je soubor velkých víceprvkových drátových rádiových vysílacích antén používaných v krátkovlnných rádiových pásmech. Zavěšen podpůrnými dráty a navlečen mezi dvojicemi ocelových věží vysokých až 90 m. Tyto antény používají mezinárodní krátkovlnné rozhlasové stanice k vysílání na mezikontinentální vzdálenosti.

Flaming Cliffs 3

Sleva

F-15C Eagle

Flaming Cliffs 3 poskytuje novým hráčům jednodušší nástup do světa bojových leteckých simulátorů. Získejte F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A & S a Su-25A v jednom balíčku. FC3 je skvělý způsob, jak zapojit přátele a rodinu do DCS za rozumnou cenu a s rozumnou mírou náročnosti.

Zdroj :