Dnes si představíme nový systém vykreslování terénu, který je nyní k dispozici v nejnovější verzi DCS. Nezapomeňte prosím aktualizovat DCS, abyste si mohli vychutnat vylepšené detaily terénu a optimalizovaný výkon. Podrobnosti si přečtěte níže.
Upozorňujeme všechny talentované tvůrce kampaní, ED na vás čekají. Pokud máte zájem o tvorbu kampaní pro DCS, ozvěte se jim.

Uživatelské soubory DCS

Bezplatný komunitní obsah

Hero1.png.f546d6a3af4b6c8802a863651e8f5035

Zdroj: Eagle Dynamics

Cenným zdrojem informací pro všechny piloty je sekce Uživatelské soubory. Najdete zde aktivní a talentovanou komunitu, která vytváří fantastický, bezplatný obsah pro DCS, včetně livrejů letadel, misí, dokumentů, zvuku a dalších modifikací. Tyto mise nabízejí nekonečné hodiny zábavy. Stránka umožňuje třídění podle letadel, map a dalších filtrů, které vám pomohou mise najít.
Každý příspěvek je nejprve odeslán ke kontrole a schválení, aby byl zajištěn vysoký standard kvality. Stránka také poskytuje možnost nahlášení jakýchkoli problémů, na které můžete narazit při odesílání. Jedná se o skvělý zdroj, který vás všechny vyzýváme, abyste využili.

Novinky ve scenériích

Zpráva o vývoji

Hero2.png.f5a38adc0804213f1b5d8158070a438c e1709989421230

Zdroj: Eagle Dynamics

S tím, jak se v průběhu let zvyšovala kvalita, detailnost, realističnost a složitost map DCS, bylo náročné najít rovnováhu mezi nimi a zachováním slušné úrovně výkonu. U nejnovějších a připravovaných map vývojáři zvedli laťku výš, aby zajistili lepší rovnováhu. To vedlo k přehodnocení přístupu k výpočtu terénních scenérií, instancování a streamování.
Úkolem bylo vytvořit flexibilní systém zaměřený na využití a nasycení rostoucího počtu výpočetních jader v moderních GPU.

Hero3.png.8dd8d7fbcb45330eb0c53c9751d23307

Zdroj: Eagle Dynamics

Nový systém pro výpočet scenérií dosáhl ambiciózních cílů:

  • zvýšení výkonu GPU
  • lepší správa VRAM
  • zvýšení výkonu CPU
  • vylepšené streamování z úložného disku do VRAM s optimalizovaným využitím CPU

 

Hero4.png.d119c10f872d63f61e921cae364d06dd

Zdroj: Eagle Dynamics

 

Testy naznačují znatelné zvýšení výkonu v hustě sestavených scénách v závislosti na nastavení grafiky a hardwaru. Poskytněte prosím zpětnou vazbu k vylepšenému výkonu DCS

 

Tvůrci kampaní

Propagace

Hero5.png.e6a2525bdbc2502fcac2ba9aeba1b071

Zdroj: Eagle Dynamics

Pokud jste talentovaným tvůrcem misí a máte zájem stát se oficiální třetí vývojovou stranou pro kampaně, ozvěte se ED! Můžete tak uplatnit svou vášeň a zároveň si vydělat.
Než vyjádříte svůj zájem, určete nejprve podrobnosti kampaně, jako například letadla, se kterými bude hráč létat, nad jakou mapou, příběhový scénář atd. Čím více detailů, tím lépe. V ED potřebují také vyhodnotit první tři mise kampaně v kompletním stavu.
Díky skvělému nápadu na kampaň budete také chtít být důkladně obeznámeni s editorem misí, jeho spouštěcím systémem, vojenskými postupy, umět vytvořit skvělé brífinky, umět zajistit kvalitní hlasový doprovod a další. Může to být náročný úkol, ale vyplatí se, když vytvoříte něco speciálního, co ocení všichni piloti DCS. Ve skutečnosti si z toho nejeden tvůrce kampaní třetích stran udělal práci na plný úvazek.

Zdroj :