Helikoptéry pro DCS World

DVD cover SA342M for ED final 700x1000 1

DCS: SA342 Gazelle

SA342 Gazelle je lehký průzkumný/útočný a transportní vrtulník. Představen byl v roce 1968 jako výsledek kooperace mezi Aérospatiale a Westland Aircraft. Využíván je ve 23 zemích, Gazelle byl nasazen v několika operacích po celém světě, například v roce 1991 v Perském zálivu, 1982 v Libanonu, Sýrii a dalších konfliktech.


Více

27

DCS: UH-1H Huey

The UH-1 Iroquois, better known as the Huey, is one of the most iconic helicopters in the world. Indispensable in the Vietnam War, the Huey continues to serve in both military and civilian roles around the globe today. DCS: UH-1H features an updated model of the helicopter armed with rockets, gatling guns, and door gunner machine guns. The simulation offers both extreme realism in its flight and systems modeling as well as a variety of options to reduce the learning curve for new players, including an Easy flight mode. DCS: UH-1H provides multiple player positions, including pilot, co-pilot, and door gunners. A handcrafted storyline campaign is included as well as a number of single missions and a training course.


Více

DCS MI 8 DVD cover 3

DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight

DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight  – je vylepšená verze jedné z nerozšířenějchích helikoptér v histori prověřen mnoha úspěšnými operacemi po celém světě.


Více

12

DCS: Black Shark

DCS: Ka-50 Black Shark je PC simulace Ruského útočného vrtulníku Ka-50 Black Shark, jedná se o první titul od Eagle Dynamics a The Fighter Collection pro novou sérii simulátorů: Digital Combat Simulator (DCS). DCS: Ka-50 nabízí bezpecentní úroveň realismu v souvislosti s letovou dynamikou, modelu ovládacích prvků a přístrojů, avioniky a zbraňových systémů. Nový editor misí umořní uživateli snadno vytvářet vlastní mise a kampaně.


Více