Šťastné zítřky pro projekt Fly The World jsou na dohled.

Dnes bylo oznámeno, že se podařila dohoda mezi Stefanem a Euer Aiena Team. Takže pokud z toho nesejde, mělo by létaní ve FTW pokračovat i nadále a to bez přerušení a vypnutí serverů.

Zde je vyjádření:

Stefan Klees:

“O předání FTW bylo rozhodnuto dnes, takže odstavení FTW 31. března 2021 již není aktuální. Skupina, která převezme FTW, se vám v pravý čas představí.”

O pár hodin později jsme se dočkali

Euer Aiena Team:

“Vážení hráči FTW,

Poté, co jste již slyšeli, že probíhají rozhovory, můžeme potvrdit, že my, projektový tým Aiena, převezmeme a budeme pokračovat v projektu FTW od  Stefana Kleese.

Můžeme vás ujistit, že FTW servery zůstanou a budou i nadále fungovat.

FTW bude i nadále bezplatný pro všechny jeho uživatele. Kromě toho můžeme také zaručit, že budeme projekt v budoucnu dále rozvíjet a rozšiřovat. Rovněž plánujeme úzkou spolupráci s komunitou a v příštích několika dnech vám řekneme více o nové struktuře týmu. Děkujeme Stefanovi za důvěru, která nám byla vložena, a příležitost pokračovat v tomto projektu.

Proto je absolutně v našem zájmu, aby FTW pokračoval v provozu tak, jak to v současné době funguje, a proto můžeme také zaručit, že vám nevzniknou žádné skryté náklady, protože nesledujeme žádné obchodní zájmy. Na závěr je třeba říci, že o nás budete v následujících dnech a týdnech častěji slyšet a rádi zodpovíme vaše dotazy. Na úplné implementaci již pracujeme.”

 

Takže všem pilotům ZDAR!!!

Zdroj :