Forum

Please or Registrovat to create posts and topics.

Co je to FTW?

 

Fly The World je rozvíjející se obchodní simulace pro uživatele různých typů simulátorů. Podporovány jsou letové simulátory jako Microsoft Flight Simulator (FS9, FSX, FSXSE), P3D a X-Plane. FTW je určeno především pilotům, kteří jsou znuděni pouhým, víceméně bezcílným létáním
nebo typická nabídka virtuálních leteckých společností není dostatečně náročná. Fly the World zlepšuje simulační zkušenost s ekonomickou složkou a kariérním systémem, který hráče nutí čelit výzvám a náročným ekonomickým rozhodnutím.
Noví hráči začínají na volné noze s licencí PPL-A, mohou si pronajmout menší letadla a přepravovat náhodně vygenerované objednávky od startovního letiště až k cílovému letišti.

S rostoucím počtem nalétaných hodin získává pilot nové licence a otevírají se mu nové příležitosti, jako je nákup vlastních letadel, vytvoření vlastní letecké společnosti a možnost pronajmout si věší letadla. K tomu je možné zřídit a provozovat celou síť FBO, terminálů a dalších zařízení.

Spojte trasy dohromady. Záleží jen na pilotovy, zda bude látat jen sám nebo spolu s jinými piloty. Piloti však vytvářejí i konkurenční boj a nové výzvy. Spektrum možných podnikatelských nápadů je již teď dosti široké a bude se nadále rozšiřovat.

Vývoj Fly The World začal v květnu 2016 vývojářem Stefanem. Záměr byl vytvořit rozmanitější systém než nabízí stagnující FSEconomy. Dalšími vývojáři se stali Peter (Toffi) a Lars (HerrHansson), kteří se ke Stefanovi přidali.

Poznámky k beta verzi

Fly The World je v současné době v beta verzi. Hráči jsou zároveň testeři a pomáhají hlášením chyb ve vývoji. Zvláštní pozornost je věnována chybám a podvodům, které mohou některé piloty zvýhodňovat. Kromě e-mailu je zde i možnost zasílat interní zprávy (Pin board “Nástěnka”), forum a server TeamSpeak.

Během vývoje se některé funkce můžou zásadně změnit a v důsledku toho některé obchodní modely mohou přestat fungovat.

Proto mějte na paměti: JE TO JEN BETA!!!

Podrobnější návod najdete zde:Návod FTW

Není ještě kompletní, stále postupně překládám