Forum

Please or Registrovat to create posts and topics.

DCS: Mi-24P Hind je nyní v předprodeji!

Tento pátek jsme se dočkali očekávaného oznámení předprodeje Mi-24 HIND pro DCS World. Jak již bývá v těchto oznámeních zvykem, helikoptéru je možné v předprodeji pořídit s 30% slevou. Mi-24 by měla nastavit novou laťku v simulaci vrtulníků v DCS World.

Již brzy by měla dorazit aktualizace 2.7s novými volumetrickými mraky a zároveň s příchodem nové velké aktualizace, přechází DCS: F/A-18C Hornet a DCS: Channel z předběžného přístupu do plné verze.

Mi-24 HIND

Předobjednávka zahájena

Mi-24P Hind

DCS: Mi-24P je simulace legendárního útočného vrtulníku Mi-24, vyvinutého v SSSR a operativně byl poprvé představen v roce 1972. Za posledních 40 let své efektivní bojové služby úspěšně nasezen v mnoha akcích. Tento spolehlivý, rychlý a mezi piloty oblíbený stroj slouží stále ve více než 5é-ti armádách světa.

Práce na tomto úchvatném stroji stále pokračují a my tu máme seznam funkcí, kterých se dočkáme v předběžném přístupu. Více záběrů z probíhjícího vývoje můžete vidět zde

Klíčové vlastnosti DCS: Mi-24P Hind

Předobjednávky/předběžnný přístup:

• Profesionální letová dynamika a precizní modelace charakteristik pohonu na základě reálných letadel ve všech letových hladinách, teplotních rozsazích a rychlostech pro různou hmotnost a letovou konfiguraci
  • Dva 6DOF detailně vymodelované kokpity (Ruská a anglická verze)
  • Plně ovladatelný (klikatelný) kokpit s interaktivními ovládacími prvky
  • Multi-crew. Jako druhý pilot, může být jiný hráč nebo AI "Petrovich" (se základními funkcem v EA)
  • Detailně vymodelované systémy: elektrické, palivové, hydraulické, odmražovací, požární ochrana, SAS, autopilot a rádia.
  • Plně vymodelované zbraňové systémy a výzbroj, možnost používat 30mm kanón, neřízené rakety (S-8, S-13, S-24B) a pumy z obou kokpitů a dále i naváděné ATGM 9M114 obsluhované z přední kabiny operátorem.
  • Standardní Ruské nové i opotřebované nátěry, dále Irácké a Syrské verze.
  • Manuál pro předběžný přístup v ruštině a angličtině
  • Tréninkové mise

Po vydání:

• Střelec v nákladovém prostoru s kulometem KORD
  • Pokročilý AI "Petrovich" kopilot
  • Přidání ATGM 9M120 (HE a HEAT hlavice) a R-60M střely vzduch-vzduch
  • Možnost převážet břemena na laně
  • Pokročilý model poškození
  • Další nátěry
  • Manuál v angličtině a v ruštině, další jazyky jsou neznámé
  • Kampaň od ED

Předprodej je nyní dostupný s 30% slevou