Forum

Please or Registrovat to create posts and topics.

Konec Fly The World (FTW) bez naděje na záchranu? Zachráněno!!

Pokud někteří z Vás rádi létají ve FTW, a chodíte občas na fórum, nemohli jste si nevšimnout oznámení o ukončení FTW 31.3.2021.

Bohužel vše prozatím směřuje k nevyhnutelnému konci tohoto skvělého ekonomického systému pro letecké simulátory. Za vším stojí dlouhodobé zdravotní problém programátora projektu Stefana Kleese. Dle jeho vyjádření nás brzy zřejmě brzy opustí navždy a nechce riskovat okamžité ukončení serveru. Proto se rozhodl o 3 měsíční konečné období.

Pravda je, že sice hledá programátory, kteří by projekt převzali, ale zatím se nikdo dostatečně schopný nenašel. Musíme tedy doufat, že se někdo najde, projekt převezme nebo vytvoří zcela nový na podobném principu.

O všech novinkách, které se mi podaří zjistit budu informovat.

Jinak na podporu a záchranu FTW prohlašuji, že aerolinky Simulators Czech zůstávají a svou aktivitu neomezují až do samého plánovaného konce a doufáme, že v toto smutné datum nic neskončí!!!

Pokud nás chcete podpořit a zároveň podpořit Stefana a celý tým, udržujte svou aktivitu na FTW a nerušte své účty!

Šťastné zítřky pro projekt Fly The World jsou na dohled.

Dnes bylo oznámeno, že se podařila dohoda mezi Stefanem a Euer Aiena Team. Takže pokud z toho nesejde, mělo by létaní ve FTW pokračovat i nadále a to bez přerušení a vypnutí serverů.

Zde je vyjádření:

Stefan Klees:

“O předání FTW bylo rozhodnuto dnes, takže odstavení FTW 31. března 2021 již není aktuální. Skupina, která převezme FTW, se vám v pravý čas představí.”

O pár hodin později jsme se dočkali

Euer Aiena Team:

“Vážení hráči FTW,

Poté, co jste již slyšeli, že probíhají rozhovory, můžeme potvrdit, že my, projektový tým Aiena, převezmeme a budeme pokračovat v projektu FTW od  Stefana Kleese.

Můžeme vás ujistit, že FTW servery zůstanou a budou i nadále fungovat.

FTW bude i nadále bezplatný pro všechny jeho uživatele. Kromě toho můžeme také zaručit, že budeme projekt v budoucnu dále rozvíjet a rozšiřovat. Rovněž plánujeme úzkou spolupráci s komunitou a v příštích několika dnech vám řekneme více o nové struktuře týmu. Děkujeme Stefanovi za důvěru, která nám byla vložena, a příležitost pokračovat v tomto projektu.

Proto je absolutně v našem zájmu, aby FTW pokračoval v provozu tak, jak to v současné době funguje, a proto můžeme také zaručit, že vám nevzniknou žádné skryté náklady, protože nesledujeme žádné obchodní zájmy. Na závěr je třeba říci, že o nás budete v následujících dnech a týdnech častěji slyšet a rádi zodpovíme vaše dotazy. Na úplné implementaci již pracujeme.”

 

Takže všem pilotům ZDAR!!!