Společnost IndiaFoxtEcho aktualizuje informace o svých projektech pro DCS World a upřesňuje jejich stav. Tým pracuje na dvou unikátních letounech, které chtějí přinést do DCS World a tím jsou MB-339 a G.91.

Pokrok ve vývoji

V centru pozornosti jsou dva letouny, na kterých společnost IndiaFoxtEcho pracuje při přípravě svého prvního komerčního modulu pro DCS World. DCS: MB-339 začínal jako mód a rychle si získal příznivce a zájem virtuálních pilotů, což pomohlo společnosti IndiaFoxtEcho, známému vývojáři letounů do jiných simulátorů, vrhnout se na vývoj jako oficiální modul.

V těchto dnech probíhá testování a tým uvádí, že pracuje na dvou klíčových prvcích. Prvním je synchronizace vícečlenné posádky, což je klíčový prvek pro jakékoliv dvoumístné letadlo v DCS. Druhým je systém AHRS/GPS, který dává MB-339 možnost vytvářet a sledovat trasové body, nastavovat markpointy a další pokročilé navigační funkce.

Společnost IndiaFoxtEcho uvádí, že jsou s pokrokem spokojeni a stále usiluje o vydání v 1. čtvrtletí 2022 s určitou možností, že se může přenést do 2. čtvrtletí, pokud bude testování trvat déle, než se předpokládalo. Cílem je vydat obsahově kompletní letadlo bez období předčasného přístupu, který je typický pro moduly od Eagle Dynamics.

Mezitím tým pracuje na dalším projektu pro DCS World, který by měl do simulátoru přinést letoun Fiat G.91. Tento lehký proudový bitevní letoun, který byl představen v roce 1958 a létal ve službě až do roku 1995, zapadá do rostoucího seznamu letadel z období studené války a není až tak známý, ale o to bude zajímavější. Doufejme, že si najde své příznivce a neodradí vývojáře od dalších projektů. Vývojářský tým předvedl práci s texturami, která vypadá mimořádně působivě a rozhodně dosahuje úrovně, kterou jsme viděli u jiných rozpracovaných modulů DCS.

Zdroj :