Věděli jsme, že Microsoft Flight Simulator se chystá na Xbox, a včerejší den byl pro Microsoft a další části herního průmyslu dnem velkých odhalení. Vyšel nový trailer, který ukazuje a propaguje simulátor na Xboxu… a pak přišel zvrat a odhalil nový přídavek Top Gun Maverick k tomuto simulátoru, který bude zdarma!
Trailer o délce 2 minuty a 22 sekund obsahuje mnoho obvyklých úderů, které jsme znali z PC trailerů na Microsoft Flight Simulator. 

Objevují se také nové hydroplány včetně upraveného X-Cubu s plováky. Zdá se, že se objevily také nové efekty vln pro hydroplány a letadla vybavená lyžemi. To je zajímavé, protože Microsoft Flight Simulator jako platforma stále zraje.

Když pak uslyšíme něco, o čem si myslíme, že jsou to poslední tóny písničky z traileru, ozve se další takt a známý gong z hudby k traileru Top Gun Maverick a celá nálada traileru se změní, protože se nám ukáže letadlová loď třídy Nimitz, letoun F/A-18E Super Hornet zvenku i zevnitř a dokonce i záhadný špionážní letoun, který se objevil v traileru k filmu. 

Top Gun Maverick se objeví v kinech a ve hře Microsoft Flight Simulator na podzim roku 2021! Podívejte se na trailer níže a sledujte další podrobnosti, jakmile je Microsoft a tým Asobo zveřejní.