Matt Wagner se opět činil a přináší nám nová videa, na která se můžeme podívat a poučit se z nich. Tato nejnovější videa zaměřená na výukové programy a funkce hovoří o nových vlastnostech a funkcích pro DCS: F-16C a pro DCS: AH-64D. Pozdější z nich, tedy Apache, se věnuje radaru řízení palby (FCR), který se brzy objeví i v tomto bitevním vrtulníku.

Nové funkce pro F-16C

Do DCS: F-16C se chystá několik nových funkcí v aktualizaci, která se objeví již brzy.

První, kterou Matt Wagner probírá, je laserové bodové vyhledávání (neboli LSS) a laserové bodové sledování (neboli LST). Matt Wagner ji používá v souvislosti s operací společně s JTAC, ale tuto funkci lze snadno použít i s nastavením buddy laseru z jiných kompatibilních letounů s určením.

F-16C dostává nové zbraně. Patří mezi ně raketové podvěsy LAU-68 a LAU-131 a také varianty AIM-9P, AIM-9P3 a AIM-9P5 Sidewinder.

K dispozici jsou také některé další menší aktualizace, jako je indikace maskování cíle na zaměřovacím modulu v HUD, a také některé změny chování v režimu dogfight a při získávání Sidewinderu.

Zdokonalení radaru řízení palby pro AH-64D

V posledních dnech vyšla tři nová videa, která se zaměřují na radar řízení palby (FCR) letounu AH-64D. Tyto výukové programy zaměřené na FCR začínají stránkami a ovládáním radaru, které jsou popsány v tomto prvním videu.

 

Ve druhém videu je pak popsán postup konfigurace FCR s určením priorit a zapojením zbraní.

 

A nakonec ve třetím videu Matt ukazuje, jak používat FCR ze zadního sedadla při výcviku/bojovém scénáři. Odkaz na Cliffs Notes v miniatuře naznačuje, že se jedná o jakési zkrácené shrnutí nebo přehled použití zbraní v bojové situaci.

Zdroj :