In Dev 28.05.2021.9 scaled

Máme pro vás dvě nová výuková videa od Matta Wagnera z Eagle Dynamics. Nejnovější videa jsou návody na ovládání neřízených zbraní na Mi-24 a nový návod na použití JDAM na F-16. Od Matta se také dozvíme miniaktualizaci stavu F-16, takže už jen kvůli tomu stojí za to se na něj podívat. Pojďme na to!

 DCS: Mi-24P Hind | neřízené zbraně

Ačkoli DCS: Mi-24P bude mít i naváděné zbraně, mnoho jeho systémů je neřízených a v tomto novém výukovém videu nás Matt Wagner provede některými klíčovými metodami použití 30mm kanónu, raket S-5 a S-8 a kulometných podvěsů GUV. Zaměřování probíhá pomocí zaměřovače ASP-17, který má funkci průběžného výpočtu bodu zásahu, což pomáhá zaměřit zbraně s dostatečnou přesností.
Video také ukazuje ukrajinský skin pro Mi-24 a Matt prozrazuje, že na cestě jsou také irácký a syrský skiny.

 

F-16C Viper JDAM

Ze včerejší aktualizace víme, že F-16C pro DCS World dostane několik aktualizací. V nejnovějším videu Matt Wagner ukazuje skin HAF pro F-16 a také krátký pohled na nový přírůstek Kypru na mapě DCS: Sýrie. Předmětem videa jsou GBU-38, ale stejně budou fungovat i ostatní dostupné typy JDAM munice.

Cestou k cíli Matt hovoří o nejnovějším vývoji F-16 a o tom, že tým Hornetu dokončuje některé poslední práce, zatímco řada lidí pracujících na Hornetu se přesunula k Viperu. To by mělo urychlit vývoj! Matt uvádí, že nejprve budou opraveny chyby, než budou přidány nové systémy. Víme také, že po JDAM bude následovat JSOW.