DCS World Release Version Aktualizace

Minulý týden byl vydán další update pro stabilní verzi DCS Worls.
Hlavní změny:

  • Aktualizace k modulům DCS: Christen Eagle II a MiG-21bis
  • Aktualizace pro C-101EB a C-101CC
  • Aktualizace pro Hornet, jako např. LAU-61 opravena váha, AIM-7 navádění bez uzamčení radarem a aktualizace BRA a A/A bodů
  • Aktualizace několika kampaní

Kompletní seznam zde.

ME

Nové šablony pro editor misí

Creating accurate composition for unit groups like a Surface-to-Air Missile (SAM) battery can be a bit complex and timely for new Mission builders. We recently added many new SAM templates to the Mission Editor that includes systems for the United States, Russia, Iran, and others.

Vytvoření přesné kompozice pro skupiny jednotek, jako jsou jednotky země-vzduch (SAM baterie) může být trochu složité pro nové uživatele. Nedávno bylo přidáno do editoru misí mnoho nových šablon SAM, které zahrnují systémy pro Spojené státy, Rusko, Írán a další.

Toto umožňuje jednoduše vybrat zemi a SAM systém a umístit celou baterii jedním kliknutím.

Centaur IV

Centaur IV Tank PRO DCS: World War II Assets Pack

Jednou z dalších jednotek, které budou přidány do WWII bude Centaur IV tank. Centaur byl vyvinut z britského tanku Crusader, měl silnější pancíř a výzbroj, rychlost a pohyblivost byla také vyšší. Jeho nízký profil a vyšší rychlost ho předurčili k roli průzkumného tanku. Měl sice oboustranné vertikální pancéřování, ale ukázalo se, že je méně účinné než tenčí šikmý pancíř, který byl použit na Shreman. Název Centaur byl použit u nejranějších verzí A27, poháněných motory ještě z první sv. války Nuffield Liberty aero engine. Ty samozřejmě nestačili.

Centaur IV byl navržen jako tank blízké podpory a vyzbrojen 95 mm houfnicí (51 HE střel ve výzbroji). Byl v provozu v Královské námořní obrněné podpůrné skupině. Síly pancíře na přední části věže byla 63,5 mm. Na stranách a vzadu na věži byl 50.8 mm silný. Vertikální pancíř na vrchní části trupu byl 63,5 mm tlustý.