Pokud jste virtuální piloti a létáte v online globálním ekonomickém simulátoru FSEconomy (XEconomy), můžete ode dneška získat nový typ zakázek. Jde v pořadí o třetí typ zakázek, máme k dispozici již “T” (Trip Only) a “A” (All-In), a nese jednoduchý a výmluvný označení “VIP”, zkratka v FSE “V”.

VIP “Very Important Person” nebo “Very Important Payload” jsou exkluzivní zakázky s důležitým nákladem nebo osobou, v závislosti jestli jde o náklad nebo přepravu osob.

VIP bude mít zcela prioritní a exkluzivní postavení. Pokud si vybere tento typ zakázky, žádné další zakázky nesmí být ve vašem seznamu letů v “MyFlight”. VIP zakázky nejsou vázány na určitý typ letadla, tudíž lze je přižadit k jakémukoli letounu, který daný transport zvládne.

VIP zakázky využívají stejný výpočet pro expiraci, jako ostatní zakázky. Některé budou vytvořeny jako lety s nízkou prioritou a jiné jako spěšné zakázky.

Poznámka pro lokace, kde tuto nbídku najdeme: Tato zakázka bude vytvořena na FSE Letišti kde bude “V” v kolonce “TYPE”.  to lze přiřadit k rozdílným zakázkám v “Data Feed”.

Poznámka pro skupiny: Tyto zakázky nelze přidat do seznamu letů skupin. Ale každý člen jej může létat přidámńím letu, jakož to letu za skupinu.