Hornet, Mapa Perského zálivu a Su-33 Slevový balíček.

Ode dneška až do 21. října 2018 můžete zakoupit balíček modulů DCS: F/A-18C Hornet, Mapa perského zálivu a Su-33 za $89.99! Hodnota jednotlivých modulů je $150.00.

Stahujte na  DCS e-shop

DCS DCS F 18Su 33PG Map 280

Mapa Perského zálivu byla z velké části zvolena tak, aby působila jako doplněk pro bojové operace DCS: F / A-18C Hornet. Operujte z mnoha detailně propracovaných letišť v SAE a Ománu nebo z paluby letadlové lodi třídy Nimitz. Provádějte operace vzduch-vzduch a vzduch-země přes obrovskou a podrobnou část jižního Íránu a mnoho ostrovů Perského zálivu. Nové doplňky, které přicházejí s mapou, zahrnují palubní raketový systém typu SA-2 a Rapier, protiletadlovou řízený střelu HY-2 Silkworm, budovu Aldar Headquarters, velkou mešitu Sheikh Zayad a ropné platformy. Do balíčku budou přidány další body, jako jsou nová letiště, unikátní budovy a zbraně. Su-33 přidává pro Hornet vyrovnaného protivníka.

Tento balíček je také dostupný na obchodu Steam

Hornet a Mapa Perského zálivu obnovení slevy

Minulý týden byla v nabídce speciální akce, ve které jste mohli získat $ 20 USD z Hornetu, pokud již vlastníte mapu Perského zálivu nebo 10 USD na mapě Perského zálivu, pokud vlastníte Hornet. Díky velké odezvě bude tato akce obnovena a prodloužena až do 21. října 2018!

DCS F 18C 280

DCS Persian Gulf 280

Výsledky víkendu zdarma

Minulí víkend jste si mohli zdarma zkusit Hornet, Perský záliv a Su-33. zájem byl obrovský a proto budou tyto akce častější.

DCS World Update

Vzhledem k tomu, že aktualizace pro verzi Otevřená beta  a plná verzeDCS World byla vydána minulý týden na podporu volného víkendu, není k dispozici žádná aktualizace pro tento týden. Nicméně, 10. října vydáme aktualizovaný MiG-29 Fulcrum pro Flaming Cliffs 3! Zahrnuje model profesionálního letu (PFM), aktualizovaný kokpit a několik nových funkcí systému kokpitu. Bude to aktualizace zdarma pro vlastníky Flaming Cliffs 3! Pro ty, které nevlastní Flaming Cliffs 3, budeme také k dispozici jako samostatný modul.

Příští týden také uvidíme nové úpravy proHornet, jako je například výkon radaru ve vzduchu.

DCS: Fw 190 A-8 Přichází do DCS World!

Naším dalším bojovníkem přicházejícím do DCS World bude Focke-Wulf 190 A-8 Würger (Strike) německé Luftwaffe. Navržený Kurt Tankem ve třicátých letech minulého století, Fw 190 byl německý stíhací letoun poháněný výkonným radiálním motorem BMW 801. Když se poprvé vznesl, poskytl oponenta vládci oblohy: Spitfire Mk.V. To zase vedlo k vývoji Spitfire Mk.IX. Těšíme se na pár skvělých dogfightů mezi Fw 190 A-8 a Spitfire Mk.IX!

Letoun byl určen jak pro vzdušné souboje, tak i pro útoky na pozemní cíle, model A-8 vstoupil do výroby v únoru 1944 a zahrnoval silnější pancíř a zlepšený design motoru. Vidíme “Butcher Bird” jako skvělý doplněk k stabilizaci letadel DCS 2. světové války a bude perfektně vyhovovat normandské mapě!

2018 10 04 Fw 190 A 8 cockpit WIP 1 3582018 10 04 Fw 190 A 8 cockpit WIP 2 358