V DCS World pokračuje výprodej 15 let DCS s nabídkou až 60% úspory na rozšíření vašeho hangáru DCS. DCS: Supercarrier brzy nabídne více pohlcující a realistické operace na palubě díky přidání ředitelů letadel a kapitánů letadel, kteří řídí letadla z parkovacích míst do katapultů a z přistávací plochy.

Nový a vylepšený model pilota letounu F/A-18C je nyní dokončen. Další krok vyžaduje jeho sloučení s novou přilbou a obličejovou maskou, po kterém bude následovat integrace kokpitu. Pokračují také práce na finální sadě animací, která zahrnuje klidové pózy, standardní gesta a další. Podívejte se na snímky z vývoje.

Chcete-li si zahrát poutavou online hru, podívejte se na dynamický moderní PvP server SPQR (Sýrie) a kavkazský dynamický moderní PvP server, což jsou moderní verze oblíbeného serveru Enigma Early Cold War. K vytvoření dynamické frontové linie využívají skriptování iterace “V1”.

Supercarrier

Pokrok ve vývoji

In Dev 08.09.2023.1

Zdroj: Eagle Dynamics

Pokračuje se v přidávání logiky a animací, které určují, jak jsou letadla směrována z parkovacího místa do katapultu a jak jsou letadla po zotavení směrována z přistávací plochy. To zahrnuje nové ředitele letadel ve žlutých bundách a kapitány letadel v hnědých bundách. Letadla budou předávána mezi více řediteli letadel, aby dosáhla přidělených katapultů s realistickými animacemi. Uzavřené betatestování této novinky právě probíhá. Jedná se o složitý a časově náročný úkol, který musí zohlednit nesčetné množství podmínek, které by mohly “rozbít” logiku.

Model pilota F/A-18C

Pokrok ve vývoji

In Dev 08.09.2023.3

Zdroj: Eagle Dynamics

K dispozici budou dvě verze přilby. První z nich je letecká přilba JHMCS amerického námořnictva s možností digitálního zobrazení nočního vidění NVCD (Digital EyePiece Night Vision Cueing Display). Druhou je letecká přilba U.S. Navy HGU-68P s brýlemi nočního vidění AN_AVS-9(V) NVG prostřednictvím volitelného adaptéru Banana Mounting. S přilbou bude integrována také obličejová maska Gentex MBA-20AP s novým mikrofonem US Navy. Přilba bude obsahovat pohodlné mapování a šablonu textury, takže si ji budete moci přizpůsobit a přidat emblémy své letky!

image proxy 2

Zdroj: Eagle Dynamics

SPQR

Server pro více hráčů

image proxy 3

Zdroj: Eagle Dynamics

Server SPQR pro více hráčů obsahuje všechny moderní letouny (generace 3 a 4, včetně F-15E) a letouny s rotační nosnou plochou(AH-64D a Ka-50 III) dostupné v DCS. Jediným omezením je absence klouzavých pum a řízených střel s GPS.

Klíčové vlastnosti:

  • Umístění frontových cílů je vyznačeno na mapě F10 (kruhy znázorňující obecnou polohu).
  • Sledování statistik v reálném čase je k dispozici pomocí SpecialK’s DCSServerBot (plus mnoho dalších funkcí bota).
  • Integrace s uživatelským modem DTC, který automaticky importuje orientační body cílů (na základě umístění frontové linie v reálném čase).
  • Yinkův nástroj EWR poskytuje obrázek typu “overlord” / boogey-dope v textovém formátu
  • Mise CSAR pomáhají zachovat úbytek koalice (což ovlivňuje pohyb frontové linie)
  • Server nabízí mise pro každého: A2A, A2G, SEAD/DEAD, námořní operace atd.

Server je hostován na špičkovém hardwaru, který nabízí vysokou snímkovou frekvenci bez zpoždění. Pro více informací se připojte k jejich Discordu.

Zdroj :