Od vydání DCS: Mosquito FB VI členové komunity usilovně pracovali na vytvoření mnoha vynikajících livrejí pro tento ikonický válečný letoun. Soutěž s Mossie začíná dnes a potrvá do 24. března 2023. Přihlaste se a potenciálně vyhrajte modul Eagle Dynamics dle vlastního výběru. Posledním klíčovým prvkem hry DCS: A-10C II Tank Killer je zahrnutí vysílačky ARC-210. Vysílačka bude plně kompatibilní se systémem hlasového chatu. Podrobnosti si přečtěte níže a očekávejte je v příští aktualizaci Open Beta.

Příští Open Beta verze také představí tři nové kampaně: kampaň DCS: Mosquito FB VI V for Victory od Reflected Simulations, kampaň DCS: AV-8B Kerman od Ground Pounder Sim a kampaň DCS: F/A-18C Inherent Resolve od Looking Glass.

Mosquito FB VI

Soutěž o nejlepší repaint

Hero1.png.5bd3c8363445d6abb9cc1e96b3161b37

Zdroj: Eagle Dynamics

Pomocí oficiální šablony, kterou naleznete digitalcombatsimulator, se zúčastněte této soutěže s DCS: Mosquito FB VI, která začala a končí 24. března 2023. Deset nejlepších příspěvků bude integrováno do DCS a jména autorů budou také uvedena v oficiální příručce Mosquito FB VI.

Soutěžní požadavky:

  • Skiny musí být vytvořeny pomocí oficiální šablony.
  • Životopis musí vycházet ze současných nebo historických schémat libovolné varianty Mosquita.
  • Liverka musí být spojena s jednou ze zemí, které jsou v současné době v DCS přítomny.

Všech deset výherců obdrží zdarma modul Eagle Dynamics, který lze také věnovat jako dárek k jakémukoli účtu DCS. Přečtěte si prosím podrobnosti o přihlašování do soutěže o livrej Mossie.

 

Vysílačka ARC-210 pro Warthog

Poslední klíčová funkce

Hero2.png.ecb075d613232b517c2a16dfd1c0196d

Zdroj: Eagle Dynamics

Vysílačka ARC-210 je poslední klíčovou funkcí hry DCS: A-10C II Tank Killer a je plánována pro příští otevřenou betu. ARC-210 nahrazuje jednu ze dvou VKV vysílaček na levé konzoli a poskytuje režimy UHF a VHF, které lze rovněž programovat ze stránky COMM na multifunkčním barevném displeji. ARC-210 lze také ovládat z předního ovladače (UFC) a zobrazovat aktuální nastavení na HUD.

Po prvním vydání ARC-210 s modulací UHF a VHF budou přidány také funkce satelitní radiokomunikace, a to včetně dalších letadel DCS, která podporují satelitní radiokomunikaci. ARC-210 bude plně kompatibilní s integrovaným systémem Voice Chat.

Tři nové kampaně!

V příští otevřené betě

Hero3.png.21d763bbd917b4cce328f972fd68a749

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS: Mosquito FB VI V for Victory kampaň od Reflected Simulations

Kampaň ”V for Victory” obsahuje napínavé mise, jako je noční vetřelec, ranger, pathfinder a fotoprůzkum, abychom zmínili alespoň některé. Obsahuje také přesné rekonstrukce některých z nejznámějších misí Mossie za války. Pomozte vězňům utéct z vězení v Amiens, bombardovat velitelství gestapa a zaútočit na rozhlasovou stanici ve chvíli, kdy říšský maršál Göring pronáší propagandistický projev. Oblečte si bundu Irvina, vlezte do kokpitu a zjistěte, zda máte na to stát se velitelem letky Mosquito.

Tato kampaň se skládá z 12 historických a polohistorických misí, téměř tisíce speciálně nahraných hlasových zpráv a rozhlasových vysílání, historicky přesných livrejů a mnoha dalšího, co byste od kampaně od Reflected Simulations očekávali.

Hero4.png.708faa3dc17a13af8b568df62ecdc87d

Zdroj: Eagle Dynamics

Kampaň DCS: AV-8B Kerman od Ground Pounder Sim

Připojte se k “oddílu B” letky Harrier VMA-311 americké námořní pěchoty, která se vydává na “Kermánskou kampaň” nad mapou Perského zálivu. Arabské jaro 2011 vyvolalo občanské nepokoje v celé jihozápadní Asii, což vedlo k násilným represím Íránu vůči jeho občanům. Tento řetězec událostí vedl k vytvoření koalice pod vedením USA a zahájení operace Perská svoboda. V kampani Kerman se ocitnete v kůži kapitána americké námořní pěchoty Mitche “Mike-Mike” Micklesona, který jako pilot Harrieru “Det B” bojuje za ochranu svých pozemních kolegů.

Tato velmi poutavá a vzrušující kampaň se odehrává v 11 misích a obsahuje samostatný příběh zasazený do dějové linie kampaně Operace Perská svoboda. Kampaň Kerman posune virtuální piloty Harrieru až na samou hranici jejich možností, protože zažijí intenzivní a detailní operace blízké letecké podpory.

Hero5.png.a25e2d9a70a0614b85cb2904b2c037c6

Zdroj: Eagle Dynamics

Kampaň DCS: F/A-18C Inherent Resolve od Looking Glass

Tato vzrušující a pro hráče přívětivá kampaň za Hornet se odehrává nad mapou Sýrie. Připojte se k mnohonárodní koalici a bojujte proti ISIS ve 13 epických misích, které jsou vhodné pro letce na všech úrovních dovedností. Jste “Stryker”, nováček nasazený na letecké základně Incirlik se svým wingmanem “Jazzmanem”. Tato progresivní kampaň využívá širokou škálu cílových míst a letišť, takže budete bombardovat ty nejzajímavější části mapy! Akce se rychle hromadí, když procházíte řadou dramatických a vzrušujících misí, které si rádi zahrajete znovu a znovu. Briefing misí je rychlý a snadný a dodává se s deskami na kolenou, soubory PDF s misemi a souvisejícími obrázky.

Tyto tři nové kampaně jsou plánovány pro příští aktualizaci Open Beta a poskytnou vám spoustu nových herních možností od talentovaných tvůrců kampaní DCS.

Zdroj :