Začátkem tohoto týdne vydal vývojář scenérií TaiModels mezinárodní letiště Sydney Kingsford Smith (YSSY) pro X-Plane 11. Letiště vytvořené pomocí 4k textur, vlastních nástupních můstků SAM a vlastní pozemní sítě bude sloužit jako vstupní brána pro piloty, kteří chtějí navštívit jednu z nejznámějších australských metropolí.

Australia 2

Zdroj: TaiModels

Podle vývojářů bylo letiště Sydney přetvořeno tak, aby odráželo svůj skutečný protějšek. Mezi pozoruhodné vlastnosti scenérie patří vysoce detailní modely, modely interiérů terminálů 1 a 2, vlastní animované objekty, textury PBR a optimalizace pro co nejlepší výkon. Kompletní seznam funkcí naleznete na stránce obchodu produktu.

Australia 3

Zdroj: TaiModels

Letiště Sydney, které se nachází pouhých 5 mil od centrálních čtvrtí Sydney, je hlavním mezinárodním letištěm v tomto regionu. Letiště YSSY je jedním z nejrušnějších letišť v Austrálii a slouží jako centrum mezinárodního cestování, které spojuje zemi s téměř všemi kontinenty světa. Jen v roce 2018 letiště odbavilo přibližně 45 milionů cestujících a bylo společností Skytrax nominováno na 20. nejlepší letiště na světě.

Australia 4

Zdroj: TaiModels

V současné době lze letiště Sydney od společnosti TaiModels zakoupit v internetovém obchodě iniBuilds za 20,99 GBP/ 27,50 USD bez případné daně z prodeje. Produkt je podporován na všech třech operačních systémech a vývojáři doporučují uživatelům, aby měli pro úspěšnou instalaci alespoň 1,86 GB volného místa na disku.

Zdroj :