Heatblur potvrdili, že DCS: F-4E Phantom vyjde 21. května a k této příležitosti spustili předobjednávky.

Lidé ze společnosti Heatblur právě zveřejnili nový propagační trailer, který oznamuje datum uvedení hry na trh. Na modul se dlouho čekalo a několikrát byl odložen z předchozích očekávaných termínů uvedení na trh, ale dnes poprvé víme, že je v plánu datum 21.květen.

Modul Phantom je již nyní k dispozici k předobjednání na webových stránkách společnosti Heatblur a v e-shopu Eagle Dynamics DCS za 59,99 USD.

THE LEGEND RETURNS

F-4 Phantom II je americký dvoumístný dvoumotorový nadzvukový proudový stíhací letoun s dlouhým doletem, určený do každého počasí, původně vyvinutý společností McDonnell Aircraft pro námořnictvo Spojených států. Poté, co v roce 1961 vstoupil do služby u námořnictva, byl přijat do výzbroje námořní pěchoty Spojených států a letectva Spojených států. Díky své vysoké přizpůsobivosti, všestrannosti a na svou dobu bezkonkurenčním schopnostem se rychle stal hlavním pracovním koněm všech tří složek a rozšířil se i za hranice Spojených států, přičemž dále sloužil a chránil 12 zemí po celém světě, přičemž Phantomy jsou v provozu dodnes. Jeho výroba probíhala od roku 1958 do roku 1981 a s téměř 5200 vyrobenými Phantomy se stal nejvyráběnějším nadzvukovým letounem americké armády v historii, čímž si upevnil své místo jednoho z nejznámějších a nejrozpoznatelnějších letounů éry studené války.

Předobjednávky

pokud budete předobjednávku dělat přes Heatblur mimo e-shop ED, můžete si vybrat z několika edic, které herním obsahem téměř neliší ale je v nich rozdíl ve sběratelských předmětech.

Edice jsou Standardní, Limitovaná, Collector a Founders

  • Standardní edice obsahuje pouze samotnou licenci pro Letoun do DCS
  • Limitovaná navíc nabízí tričko dle vlastního výběru
  • Collector edice nám přidá k nákupu vinylovou desku F-4  “OF GHOSTS AND THUNDER”
  • A na konec edice Founders přidává ještě druhou vinylovou desku F-14  “DEFENDER OF THE FLEET”

Všechny edice lze zakoupit s jednou nebo dvěma licencemi, kde druhá licence je s drobnou slevou.