Aerosoft uvolnil CYVR – Vancouver International Airport XP pro X-Plane 11.

cyvr-xp-1

 

Nachází se v Richmondu, Britská Kolumbie. Vancouver International Airport (CYVR) je druhým nejrušnějším letištěm v Kanadě co pohybem letadel a počtem cestujících, po Toronto Pearson Airport. To je často popisován jako trans-Pacifický hub, s více přímých letů do Číny, než jakékoli jiné letiště v Severní Americe nebo Evropě. Je to také jeden z mála hlavních mezinárodních uzlů, které mají terminál pro pravidelné lety hydroplánů.

Balíček od Aerosoftu je přesnou rekonstrukcí skutečného letiště na základě dat z roku 2020 a je navržen na základě originálních referencí, fotografií a dalších získaných materiálů. Mezi další zajímavosti patří vlastní dráhy a pojezdové dráhy spolu s ambientní okluzí a odrazy slunce na chodnících. Osvětlení letiště se skládá z vlastních naváděcích světel a HDR noční osvětlení.

Statické objekty jsou umístěny po celé odbavovací ploše, stejně jako animovaná servisní vozidla a statická letadla. Je kompatibilní s AutoGate pro funkci VDGS (Visual Docking Guidance System) a také podporuje World Traffic 3 s taxi trasami pro letadla SI. Mezi další podrobnosti patří semafory, odmrazovací služby a zimní textury v blízkosti letiště.