Obvykle jsou to vývojáři třetích stran, kteří vdechli život řadě letadel do X-Plane a přidali nespočet možností včetně některých velmi kvalitních a profilových typů. Přesto mají vestavěná letadla své místo a jedno takové je na nejnovější ukázce.

Nová letadla, osvětlení nové generace

Vyšla nová upoutávka s názvem “Fleet Preview One” a dává nám docela dobrý pohled na první nové a podle všeho potvrzené letadlo pro příští generaci X-Plane. Vypadá to, že Airbus A330 je jedním z pravděpodobně několika letadel, která jsou součástí výchozího balíčku.

Bude zajímavé sledovat, na jakou úroveň Laminar toto letadlo posune. Letadla jako 737-800, která jsou součástí X-Plane, jsou tradičně relativně základní a jsou to třetí strany, které je převzaly a rozšířily (například ZiboMod pro 737). Poskytnutí dopravního letadla v základním produktu má několik užitečných funkcí, od zajištění testovací základny pro práci s většími letadly až po pomoc při budování základů pro avionické systémy, jako je FMC. Tato avionika má tendenci se dostat do mnoha produktů třetích stran, takže je zde nepochybně určitá užitečnost.

V předchozím videu jsme viděli také Cirrus SR22, takže se zdá, že bychom mohli mít potvrzená dvě letadla. Cirrus SR22 byl také přidán do X-Plane mobile, takže to možná pomáhá připravit půdu pro tento letoun.