Nové addony pro Microsoft Flight Simulator zde často neuvádím. Dnes ale udělám výjimku, protože je tu jeden, který stojí za zmínku. Je to lehký vrtulník Robinson R44.

Rotor Sim Pilot a R44 pro MSFS Alfa RC 1.0

Tento projekt je komunitní model od RSP (Rotor Sim Pilot) s letovým modelem poskytnutým Fredem Naarem z AirlandFS. Tento letový model, by nám měl umožnit zatím bezkonkurenční helikoptéru pro MSFS.

Mějte prosím na paměti, že se jedná o produkt ve verzi ALPHA, komunitní projekt, který je dokončen přibližně z 5 %. Úplný plán nadcházejících funkcí a úprav naleznete v příručce, která je součástí souboru ke stažení.

Produkt nebyl vytvořen proto, aby vás obtěžoval, a nebude pro každého. Každému, komu se létání s tímto modelem nelíbí, je možné doživotní bezplatné vrácení peněz. Stačí jej odinstalovat a možná se k němu vrátit, až bude v pokročilejší vývojové fázi.

Věnujte chvilku přečtení návodu, protože instalace bude odlišná od jiných freewarových produktů.

Na produktu pracují piloti, majitelé a provozovatelé R44, vývojáři, simulátoři, modeláři.

rotorsim pilot r44 roadmap

ZDROJ: Flightsim.to

Robinson R44 Raven II

Vrtulník Robinson R44 Raven II je lehký čtyřmístný vrtulník, využívaný po celém světě k přepravě osob i materiálu, pro vyhlídkové lety, letecké práce a aerotaxi. Díky své relativně nízké pořizovací ceně se stal Robinson R44 Raven II brzy od svého uvedení na trh bestsellerem na trhu vrtulníků. K nešnímu dni bylo americkou společností Robinson Helicopter Company vyrobeno již více než 10 000 těchto vrtulníků.

Verze Raven II navazuje na svého předchůdce, kterým je vrtulník Raven I. Stejně jako Raven I má i Raven II hydraulické systémy řízení a upravený vyrovnávací rotor pro snížení hladiny hluku. Narozdíl od Raven I má druhá verze nový motor Lycoming IO-540 se vstřikováním paliva, který vrtulníku dodává větší výkony a bezpečnost a silnější listy hlavního rotoru.

Kromě verze Raven II je aktuálněv prodeji i levnější verze R44 Raven I s karburátorovým pístovým motorem.

Stahujte Zde Robinson R44 Raven II Helicopter Project » Microsoft Flight Simulator