Jednou z otázek, kterou si mnozí z nás kladli při sledování videa DCS World 2022 and Beyond, byl výskyt Big Benu a Eiffelovy věže. Ani jedna z těchto památek nebyla na žádné známé mapě DCS, a tak nás zajímalo, co mají za lubem. Nyní o tom víme více. Pojďme prozkoumat podrobnosti!

Normandie se rozšiřuje

3 52 screenshot

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS: Normandie byla první mapou DCS World War II a po nějakou dobu to byla jediná dostupná mapa. V poslední době se dostala trochu do pozadí ve prospěch mapy DCS: The Channel, ale nyní se zdá, že Ugra Media, vývojáři stojící za touto mapou, se chystají zahájit její velké rozšíření.

Čerstvě po úspěchu s mapou DCS: Syria se zdá, že využijí své zkušenosti s budováním této mapy, která se stala jednou z nejpodrobnějších a největších map DCS, a udělají z ní ještě větší mapu. Potvrdil to komunitní manažer společnosti Eagle Dynamics NineLine v příspěvku na diskuzním serveru Eagle Dynamics Discord.

Očišťuji se, že Londýn a Paříž jsou součástí rozšíření UGRA pro mapu Normandie.
NineLine

Tak to je zajímavé, že? Zahrnutí těchto dvou hlavních měst do mapy dramaticky rozšiřuje hranice a ohraničení současné mapy. V tomto hrubém přiblížení pokrývané oblasti se zdá, že se dočkáme výrazného zvětšení dostupné oblasti.

Pozoruhodné je, že se výrazně překrývá s mapou DCS: The Channel, což by také mělo být zajímavé. Bude Ugra Media v této oblasti na některé detaily krátká, místo toho se zaměří na Londýn, Normandii a Paříž?

3 48 screenshot

Zdroj: Eagle Dynamics

Zdroj :