Společnost EAGLE Dynamics se v letošním roce skutečně zavděčila všem fandům virtuálního pilotování helikoptér. Dočkali jsme se očekávaného Mi-24, blíží se AH-64D, práce na vylepšení Ka-50 pokračují a další vývojáři brzy přinesou Kiowu. A jako další krok výrobci hardwaru VIRPIL využívají příležitosti a pilně vydávají hardware zaměřený na vrtulníky. Aby se létání s vrtulníky (a jejich hardware) ještě více zviditelnilo, pořádá nyní společnost VIRPIL soutěžní server pro piloty vrtulníků.

Porazte ostatní piloty v časovce!

Nové servery společnosti VIRPIL “VPC Helicopter Race Servers” (jeden pro veřejnou beta verzi a jeden pro Stable) mají sloužit jako soutěž pro virtuální piloty vrtulníků, kteří si mohou vyzkoušet své schopnosti v porovnání s ostatními piloty vrtulníků.

Doufáme, že letové dovednosti získané v těchto testech vám pomohou nejen v bojových misích, ale také v oceňovaných sportovních soutěžích, které v blízké budoucnosti také plánujeme uspořádat!

VIRPIL

Na hw prvky pro vrtulníky VIRPIL Controls byla poskytnuta sleva 10 %, ale předpokládám, že to bude právě soutěž, která na nějakou dobu prodlouží zájem a oživí létání s vrtulníky v DCS World.

Zde jsou některé z klíčových vlastností serveru:

  • Veškerá výzbroj je odstraněna
  • Natankováno 15 % paliva (10 % Mi-8).
  • Odstraněny EVU (Mi-8, Mi-24, UH-1).
  • Bylo odstraněno pancéřování a vnější podvěsy (Mi-8).
  • Byly odstraněny dveře a přídavná zařízení (Mi-8).
  • Životnost pohonných jednotek byla prodloužena na 100 % (Mi-8, Mi-24, UH-1).

A jakmile dokončíte časovou zkoušku, můžete si své výsledky porovnat s ostatními na webu VPC.

Pokud máte rádi vrtulníky a myslíte si, že s nimi dokážete létat rychleji než ostatní, možná by stálo za to vyzkoušet, jak si povedete!

Taky jsem si jeden let v rychlosti a absolutně bez přípravy zaletěl a bojují o první místo … (Od zadu?)

Podívejte se na tiskovou zprávu zde.

Zdroj :