Digital Combat Simulator World (DCS World) 2.7 je bezplatná digitální hra na bojišti.

Naším snem je nabídnout co nejautentičtější a nejrealističtější simulaci vojenských letadel, tanků, pozemních vozidel a lodí. Tato hra ke stažení zdarma obsahuje rozsáhlou oblast misí v oblasti Kavkazu a Černého moře, která zahrnuje velkou část Gruzie. Obsahuje také letuschopný ruský pozemní útočný letoun Suchoj Su-25T a slavný severoamerický stíhací letoun TF-51D z druhé světové války. Další více než dvě desítky letadel je možné zakoupit.

Ke stažení je jeden z nejvýkonnějších plánovačů misí, jaký byl kdy navržen, plná síťová hra a více než 156 zbraňových systémů AI, 105 pozemních vozidel a vlaků, 50 systémů protivzdušné obrany, 19 lodí a 84 letadel AI, které vám umožní plánovat a hrát vysoce sofistikované mise. DCS World je masivně rozšiřitelný prostřednictvím dalších modulů DCS a uživatelských doplňků a modů, které si můžete zakoupit a stáhnout ze stránek Eagle Dynamics.

Release: 08-04-2014

DOWNLOAD

Eagle Dynamics Modules:

DCS: A-10C Warthog
DCS: Flaming Cliffs 3
DCS: Black Shark 2
DCS: L-39 Albatros
DCS: P-51D Mustang
DCS: Bf 109 K-4 Kurfürst
DCS: Fw 190 D-9 Dora
DCS: Spitfire LF Mk. IX
DCS: NEVADA Test and Training Range Map
DCS: Normandy 1944 Map
DCS: Combined Arms DCS: WWII Assets Pack

3rd Party Modules:

DCS: F-5E Tiger II by Belsimtek
DCS: MiG-15bis by Belsimtek
DCS: F-86F Sabre by Belsimtek
DCS: UH-1H Huey by Belsimtek
DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight by Belsimtek
DCS: M-2000C by RAZBAM
DCS: ASJ-37 Viggen by Leatherneck Simulations
DCS: MiG-21bis by Leatherneck Simulations
DCS: SA342 Gazelle by Polychop Simulations
Hawk T.1A for DCS World by VEAO Simulations
C-101 Aviojet for DCS World by AvioDev

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”1″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”/home/users/orlcz/simulators.cz/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]