Vývojář třetí strany pro DCS World RAZBAM se v poslední době aktivně pochlubil novými snímky své rozpracované hry DCS: F-15E Strike Eagle, na kterých se objevily nové informace o letadle. K dispozici je také několik nových obrázků jejich mapy DCS: South Atlantic, která je v současné době ve vývoji. Pojďme se na ně podívat.

Pokrok v projektu Strike Eagle

K projektu DCS: F-15E Strike Eagle od RAZBAMu byly zveřejněny dva nové obrázky exteriéru a jeden nový obrázek kokpitu. Nové obrázky ukazují více detailů exteriéru, než jsme dosud viděli, a jsou jasným důkazem, že práce na modelu exteriéru a texturách pokročily.

Totéž lze říci o kokpitu, který podle všeho předvádí opravdu pěkné detaily, včetně pěkných reflexních textur a detailů po celé ploše, kterou můžeme z kokpitu vidět. Je pravděpodobné, že je toho ještě mnohem více, co není dokončeno, a proto to zde není ukázáno, ale je zřejmý pokrok.

Aktualizace pro jižní Atlantik

Objevují se další obrázky mapy DCS: South Atlantic. Jak si možná vzpomínáte, RAZBAM mapu výrazně zvětšil, aby zahrnovala většinu jižního cípu Jižní Ameriky a také Falklandy.

Nejnovější obrázky podle všeho pocházejí z celé mapy a ukazují jak samotnou mapu, tak různé známky civilizace v této oblasti. Můžete si také prohlédnout podrobnosti o letištích a další informace. Podívejte se na ně v této sérii tweetů od generálního ředitele RAZBAM Rona Zambrana.